hakkımızda

Sipariş Süreci

Sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü Kredi Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçenekleri ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekledikten sonra fatura ve teslimat bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Kargo seçiminin ardından size uygun bir ödeme yöntemini de seçtikten sonra güvenli ödeme sayfalarımızdan siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Sipariş Sonrası

Sistem üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizde alışveriş güvenliğinizi sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre, siparişiniz ilgili departmanımız tarafından kontrol edildikten sonra onaylanır. Onay işleminden sonra siparişiniz kargoya verilmek üzere hazırlanma sürecine girer. Kredi kartınız ile vermiş olduğunuz siparişler ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayından sonra hazırlanma sürecine girmektedir.

Hazırlama ve Kargo Süreci

Sipariş tutarının ve siparişin onaylanmasıyla siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanma sürecine girmektedir. Siparişiniz hazırlanıp paketlendikten sonra kargoya verilmektedir. Cam gibi kırılabilecek ürünler dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenerek kargo sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmektedir. Almış olduğunuz ürünün teslim süresi bulunduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişleri "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili 444 74 71 numaralı destek hattımızı arayabilir veya sitemiz üzerinden destek talebi oluşturarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR