Hakkımızda

Markalardan.com


Markalardan 1972 yılında faaliyete geçmiş perakende mağazacılık, yapı sektörü ve üretim sektörü olmak üzere 3 ayrı grupta faaliyet gösteren Gültekinler Grup Şirketleri tarafından kurulmuş güvenli online alışveriş sitesidir. Markalardan.com'da satışa sunulan binlerce ürün depolarımızdan tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Markalardan.com ailesi yenilikçi ve değişimi kucaklayan yapısı ile dinamiktir. Güvenilir alt yapısı, en iyi marka seçenekleri, kaliteli müşteri hizmetleri, hızlı gönderimleri ve en iyi hizmet ilkeleri ile 05 Nisan 2012 yılından beri büyüyerek hizmete devam etmektedir. Markalardan.com ürünlerini doğru fiyat seviyesinde yüksek kalitede sunmaktadır. İlke edindiğimiz sınırsız hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek hizmet ve yenilikleri müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz


Üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, müşterilerimizi güvenilir ve hızlı e-ticaret ile buluşturmak.

Misyonumuz


Amacımız; müşterilerimizin gözünden bakarak, onların beklentilerini mümkün olan en yüksek seviyede karşılamak ve en iyi müşteri memnuniyeti ile hizmet sunmaktır.

Grubumuzun bugünlere kadar gelmesini sağlayan en büyük etken zamanın hiç gerisinde kalmamak ve zamanın gerekliliklerinin hepsini yerine getirmek oldu. E-ticaret hayatına başladığımızdan günden itibaren her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değerlerimizi ve çalışma ahlakımızı yitirmeden hedeflerimize ulaşmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte de geçmişte olduğu gibi müşteri memnuniyetini, değerlerimizi ve önceliklerimizi yitirmeden fakat; değişen piyasa koşullarını ve ekonomik yapıyı dikkatli bir şekilde değerlendirerek her zaman bir öncekinden daha donanımlı ve profesyonel olmak şartıyla sektörde var olmayı hedefliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR