• Mayıs 20, 2020 Bizden Haberler

  Perakende mağazacılık, yapı ve üretim sektörü olmak üzere 3 ayrı grupta faaliyet gösteren Gültekinler Grup Şirketleri, 1972 yılında faaliyete geçmiştir. Zamanın gerisinde kalmamaya özen gösteren Gültekinler Grup Şirketleri, zamanın gerektirdiği yenilik bilinci ile sürekli olarak kendini geliştirmiş, bu gelişim ile birlikte o günlerden günümüze her geçen gün büyüyerek başarılı bir şekilde gelmiştir. Bugün 150’den fazla çalışanı ile hizmetlerine devam eden Gültekinler Grup Şirketleri, 49 yıldır edinmiş olduğu ticari tecrübesi ve anlayışı ile ticaret sektörünün nabzını tutmaktadır. 50’den fazla markanın satış bayiliğini üstlenen şirket, binlerce ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde bulunduğu 49. yılını kutlamaktadır.

  Haber
 • Şubat 20, 2020

  Çoğumuz evimizde farklı değişiklikleri yapmak istemekteyiz. Zaman zaman ortamlarımızda dekorasyon fikirleri ile değişiklik yapmak oldukça fazla hoşumuza giden konuların başında gelmektedir. Kimi zaman evimizde bulunan mobilyalardan bile sıkıldığımız anlar olur. Böyle durumlarda hemen evin modelini değiştirmek bizleri biraz olsun mutlu eden etkenler arasında yer almaktadır. Değişiklik yapmak insanı ruhen etkileyen ve mutlu olmasını sağlayan faktörler arasında gösterildiği için değişiklik yapma yoluna yönelmeniz sizler için oldukça iyi olacaktır. Banyoda, oturma odasında, salonda ve pek çok farklı yerlerde sürekli olarak değişim isteyen kişiler için yeni bir dekorasyon fikirleri ile geliyoruz..

  Makale
 • Şubat 20, 2020 İncelemeler

  Yaklaşık 40 yıl önce küçük bir emaye atölyesinde üretime başlayan Emsan, ilk günden bugüne kalitesinden ve şıklığından asla taviz vermemesinin yanı sıra yenilikçi üretim ruhuyla tencere ve tava sektöründe sofralarınızı adeta büyülüyor. Uzun yılların ve tecrübenin verdiği deneyimler ile hak ettiği değeri kısa sürede alan Emsan bir çok evde ve yurdun dört bir yanında sofralarınıza ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir..

  Makale
 • Şubat 20, 2020

  Sağlıklı yemekler sağlıklı nesiller getirecektir. Sağlıklı vücut gelişimi için en önemli besinler arasında sebzeler çok önemli bir yere sahiptir. Uzun uzun pişirdiğiniz sebzelerin bütün besin değerleri kaybolacaktır. Bu da hep sebzelerle beslensekte sağlığımıza ek hiçbir getirisi olmamasına sebep olacaktır. Düdüklü tencere bu açıdan mutfaktaki en sağlıklı pişirme danışmanınız olacaktır. Düdüklü sistem olarak bütün yemeği eşit şekilde buhar gücünü kullanarak çok daha kısa sürede çok lezzetli olarak pişirmesidir. Besinlerinizin içindeki vitaminler buharda pişme esnasında tek parça olarak yemeklerinizde hazır bulunacaklardır.

  Makale
 • Şubat 20, 2020 Pratik Bilgiler

  Günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren bilgisayarların uzun ömürlü ve verimli çalışmaları için periyodik bir biçimde fiziksel ve yazılımsal olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Bu temizlikler yapılmadığı takdirde bilgisayarımıza kasma, donma vb. sorunlar ile aşırı tozun neden olduğu yanma vb. durumları söz konusu olacaktır. Bilgisayarlarımızın fiziksel olarak en büyük düşmanı tozdur. Uzun süreli temizlik yapılmayan bilgisayarların fan, işlemci anakart ve ekran kartı gibi parçalarının üzerine yapışıp biriken tozlar zamanla bu parçaların aşırı ısınmasına ve donanımsal arızalara neden olmaktadır. Eğer masa üstü olarak tabir edilen kasalı bilgisayarlardan kullanıyorsanız bu temizliği yapmak kolay olmakta ve fazla vaktinizi almamaktadır.

  Makale
 • Şubat 20, 2020 Dekorasyon

  Dekorasyon ürünleri, evinizi şık ve zevkli gösteren, eve aidiyet hissi verdiren ürünlerdir. Dekorasyon ürünleri evinizde kendi zevkinizi yansıtabilmenizi mümkün kılar, bunun dışında hediye olarakta gelen dekorasyon ürünleri, bir hatıra objesi olarak evinize enerji verir. Aslında bugün daha büyük ve evinizi daha gösterişli algılatan dekorasyonlardan bahsedeceğiz: duvar aksesuarları dekoratif ürünler. Evinizin, tamamlayıcısı olan bu ürünler çeşitli figürler olabileceği gibi, aynaları, tuvalleri de yine bu ürünler arasında saymak mümkün. Bunun dışında duvara yapılmış raflar ve üzerine yerleştirilmiş aksesuarları yine duvar dekoratif aksesuar çeşitleri arasında sayabiliriz. Yine duvarda büyük bir saat evinizi dekoratif anlamda zenginleştirecektir.

  Makale
 • Şubat 20, 2020 Pratik Bilgiler

  Kusursuz bir cilde sahip olabilmeniz için geliştirilmiş braun yüz temizleme cihazı, 10.000 fırça kılı ile manuel olarak yaptığınız yüz temizlemelerine göre 6 kat daha iyi temizleyebilme özelliğine sahiptir. Dudak üstü, çene bölgesi ve alnınızdaki tüyleri rahatlıkla alabileceğiniz yüz epilatörü, kaşlarını da düzeltmek isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Su geçirmez bir yapıya sahip olan Braun face se830 yüz epilatörü ile banyo gibi sulu bölgelerde de cildinizi sorun yaşamadan nazikçe ve derinlemesine temizleyebilirsiniz..

  Makale
 • Şubat 20, 2020 İncelemeler

  Saçlarımız şüphesiz hepimiz için çok önemli. Canlı, parlak ve bakımlı olmasını kim istemez ki? Bunun için saçlarımıza birçok işlem uygulamaktayız. Kurutuyoruz, düzleştiriyoruz, bukle yapıyoruz. Bütün bu işlemler zamanla saçlarımızı yıpratır, inceltir hatta yanmasına bile sebebiyet verebilir. Artık bunları dert etmenize gerek kalmadı. Çünkü size harika bir önerimiz var. Braun Satin Hair 7. Saçlarınızın yıpranmadan rahatça şekil almasını istiyorsanız Braun Satin Hair 7 tam size göre.

  Makale
 • Şubat 20, 2020

  Beyaz eşya sektörünün öncü firmalarından Arçelik özellikle uygun fiyatları nedeni ile tüketici tarafından çok tercih ediliyor. Aklınıza gelebilecek tepeden tırnağa tüm beyaz eşya ürünlerinde bütçenize göre birçok seçenek bulunmakta. Yeni ev kuranlar, yıllardır aynı eşyaları kullanıp artık değiştirmek isteyenler, ev hediyesi olarak beyaz eşya almak isteyenler ve iş yerlerine beyaz eşya almak isteyenlerin Arçelik ilk tercihidir.

  Makale