hakkımızda

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Siparişiniz onaylanmadan önce tüm siparişinizi veya siparişinizden çıkarmak istediğiniz ürünü iptal edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Siparişlerim sayfasından siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş iptal talebi oluşturabilirsiniz.

Kargoda Görünen Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Satın aldığınız ürün kargoya verilmişse siparişinizi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için ürünü teslim aldıktan sonra iade süreci uygulanır.

Neden Siparişimi Hemen İptal Edemiyorum?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler onaylandıktan sonra kargoya hazırlanır. Siparişinizi iptal etmek istediğinizde ürün tarafımızca kargolanmış olabilir. Ürün depolarımızdan çıktığı ve kargolandığı için iptal işlemi gerçekleştirilemez. Bu nedenle siparişleriniz kargolanmadan önce iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargolanan siparişler için iade süreci başlar.

Sipariş İptal Ettiğim Halde Ürün Geldi, Ne Yapabilirim?

Sipariş iptal işleminizden önce ürün kargolanmışsa böyle bir durum söz konusu olabilir. Müşteri temsilcilerimizle veya sitemiz üzerinde bulunan destek sayfasından bizimle iletişime geçtikten sonra ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.

Siparişim İptal Oldu Ancak Sipariş Bedeli Neden Hesabıma Yansımadı?

Bankaların süreç ve uygulamalarına göre para iadesinin hesabınıza yansıması, ortalama 3 iş günlük bir süreyi bulabilmektedir. Ücret iadesi toplam tutar olarak yapılır. Yapılan iade tutarı kadar kart limitiniz açılır. Taksitle yapılan ödemelerin iadesi tek seferde toplam tutar kadar yapılır ancak banka süreçleri nedeni ile taksit yapılan ay kadar muhasebeleştirilebilir. Bu nedenle tüm iadenin tek seferde yapılmasına rağmen taksit yapılan ay boyunca hesap ekstrenizde, +,- bakiye olarak görebilirsiniz.

İptal ile İade Arasındaki Fark Nedir?

Vermiş olduğunuz sipariş tarafımızca kargolanmadan önce siparişinizi iptal edebilir, siparişiniz kargolanmışsa ise iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal işlemi henüz kargoya verilmeyen siparişleriniz için geçerlidir. İade işlemi ise kargolanan ürünlerin tekrar tarafımıza gönderilmesi ve para iadesinin uygulanması ile sonuçlanır.

Siparişimi İptal Ettim, Şimdi Ne Olacak?

İptal talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, henüz depolarımızdan çıkış yapmamış ve kargoya verilmemişse talebiniz onaylanır. Onay işleminden sonra ödemiş olduğunuz sipariş tutarı ilgili banka hesabınıza geri ödenir. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre para iadesinin hesabınıza yansıması, ortalama 3 iş günlük bir süreyi bulabilmektedir. Olası durumlarda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR