Korkmaz Tencere Setleri Artık Daha Güvenli ve Sağlıklı

Korkmaz mutfak araç ve gereçlerinde Türkiye’nin ileri markaları arasında yer almaya devam ediyor. Dayanıklı tencereleri çay setleri tiryakiler ve daha neler neler. Korkmaz tencere setleri ile bu sezonda yine ön plana çıkmayı başardı. Tencere seti küçüklü büyüklü tercihe bağlı olarak seçilebilir. En büyük boydan en küçük boya kadar 6 ile 8 arası farklı boy tencerelere sahiptir. Markanın size sunduğu uygun fiyatlar ve tek ya da set alma tercihi de sizin için oldukça iyi fırsat. Tencereler paslanmaz çelikten yapılıyor ve oldukça uzun ömürlü tasarlanıyor. Kullanım sırasında dikkat etmeniz çizilmemesi için bazı önlemler almanız durumunda uzun ömrü daha da uzun tutmanız da mümkün.

Evlenecek kızlar için çeyiz setleri de hazırlayan Korkmaz bu konuda da oldukça iddialı. Toplu alımlarda fiyatta anlaşma sağlamak için uzlaşma teklif eden korkmazın tüm tencere setlerinde kalite adına her şey bulunuyor. Kızlarınızın çeyizlerinde gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz korkmaz tencere setleri sizleri de onları da asla yarı yolda bırakmaz. Çelikten yapılan tencereler içeriğindeki farklı maddeler ile kimyasal özelliklerden arındırılmıştır. Yanmaya yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde çizilmez, iç rahatlığı ile yıkayabilirsiniz. Kanserojen maddelerden tamamen arındırılmış olan bu tencerelerde sağlığınız için çok sağlıklı yemekler yapacak lezzetine kendiniz bile inanamayacaksınız.

Düdüklü tencerelerinde patlamalara ve bu patlamalar sonucu oluşan yanıklara yaralanmalara ve kirliliğe engel olmak için otomatik pistonlu kapaklar yapılmıştır. Güvenlik kiti sayesinde patlama sırasında da tencere kapağının fırlaması önlenmiştir. İçindeki sıcaklığı çok daha az dışarı geçiren bu son model tencerelerde ise işin güzel yanı hem sizin yanmanızı engellemek hem de evde bulunan bebek ve ya küçük çocukların yanlışlıkla dokunup zarar görmesini engellemektedir. Korkmaz için ilk hedef sizin sağlığınızdır. Daha sonra ise konforunuz ve güvenliğiniz gelmektedir. Bu üç neden korkmazın uzman çalışan ekibi ile birleşince hayatınızda böyle mükemmel mutfak eşyaları arasında en iyi şekilde gitmeye devam edecektir. Siz var oldukça, korkmazı tercih ettikçe, korkmaz da sizler için çalışıp üretecek ve şüphesiz var olmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir