Star Dekor Ürünleri Dekorasyon Zamanı

Mağazacılık sektöründeki üstün başarısı sonucu 1990’lı yıllarda perakende mağazacılıkla ticari faaliyetine başlamış Star Dekor, üretimini yaptığı dekoratif ürünler ile müşterilerine şıklığı ve zerafeti sunmaktadır. Yüzlerce ürün yelpazesi, farklılık yaratan tarzı ve zengin ürün gamıyla Star Dekor ticari hayatına gelişen ve büyüyen ülkemizde, global marka olma yolunda devam etmektedir.

Kaliteyi her zaman ön planda tutarak ürettiği özel tasarım koleksiyonlarıyla yaşam mekanlarınızın her noktasını daha keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerinin isteklerini dikkate alarak her yeni sezonda gelişmeye ve heyecan yaratan yeni ürünler tasarlamaya devam eden Star Dekor, salon takımlarından aydınlatma aksesuarlarına, yapay çiçeklerden servis setlerine, kavanoz setlerinden, orta tepsi, mutfak ve banyo ürünlerine kadar mekanlarınızı daha estetik kılabilecek her şeyi özenle tasarlayıp müşterilerine sunmuştur.

Ürünlerini şıklık ve kalite önceliğinde tasarlayan Star Dekor tarafından üretilmiş ve markalardan.com olarak satışını yapmakta olduğumuz tüm Star Dekor ürünleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da. İşte Star Dekor tarafından üretilen ve çok beğenilen bir kaç ürün.

Lucky Art Serenat Orta Tepsi

Üzerinde bulunan fantastik ve muhteşem görselliği ile evlerinizde ve vitrinliklerinizde dekorasyonun önde gelen parçası olacak orta tepsiyi çok beğeneceksiniz. Etrafındaki altın rengi ve kaliteli desenleri ile çaylarınızın ve ikramlarınızın yenilikçisi olmaya adaydır. Serenat serisi ile Lucky orta sehpa markalardan.com’da.

Horozlu Zincirli 54 CM Saat

Horozlu ve zincirli modeli ile Star Dekor duvar saati, duvarlarınızı farklı bir atmosfere sokacak. Kendine özgü tasarımı ile bulunduğu ortama sıcaklık katacaktır. Dekoratif bir görünüm sunmasıyla birlikte muhteşem bir yapıya sahip bu saat tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Dekoratif aksesuar tutkunları için özel olarak tasarlanmış 54 cm ebatı ile bu saat bulunduğu ortamlara farklılık katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir