Rowenta DG8960 Silence Steam Buhar Kazanlı Ütü

Rowenta yeni DG8960 buhar kazanlı ütü son derece sessiz ve güçlü. Rowenta’dan en sessiz yüksek basınçlı buhar kazanlı ütü. Silence Steam son derece güçlü ve sessiz bir yüksek basınçlı buhar kazanlı ütüdür. En iyi malzemelerle üretilmiş bu buhar kazanlı ütü kullanım sırasında diğer aktiviteleri de mümkün kılan daha keyifli bir ütü deneyimi için özel olarak sessizlik teknolojisiyle tasarlanmıştır. Son derece sessiz ve güçlü.

Rowenta’dan en sessiz yüksek basınçlı buhar kazanlı ütü. Entegre buhar püskürtme sistemi kalın kumaşlar ve zor kırışıklıklar için 420 gr/dk gücünde buhar püskürtür. Yüksek basınçlı buhar zamandan tasarruf için kumaşlara derinlemesine nüfuz eder. Üzerinde bulunan 400 mikro delikle kusursuz buhar dağılımı sağlayan benzersiz patentli Microsteam400 taban teknolojisi. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik uzun ömürlü performans ve kayganlık için lazerle çizilmeye karşı dayanıklılık işlemine tabi tutulmuştur. Hasara karşı dirençli, çizilmeye dayanıklı taban. Kireç parçacıklarını kolayca toplamak ve uzun ömürlü performans sağlamak için entegre kireç önleyici sisteme sahiptir.

Silence Steam olağanüstü bir ütülemeyle yüksek konforlu bir deneyim sunarak kusursuz denge sağlar. Yenilikçi sessizlik teknolojisi sayesinde buhar jeneratörünüz diğer aktivitelerle benzersiz bir uyum sağlayarak daha keyifli ve eğlenceli bir ütü deneyimi sunar. Silence Steam 120 g/dk gücündeki şok buhar çıkışıyla muhteşem bir performans sağlar. Basınçlı kazanın hassas buhar atışı tek hamlede derin kırışıklıkları yumuşatır. Silence Steam zaman içinde uzun süreli performansını koruyan özel kireç toplayıcı özelliğine, benzersiz patentli Microsteam400 teknolojisiyle çizilmeye karşı dayanıklı tabana, geniş hacimli çıkarılabilir su haznesine ve tek elle kolayca kullanım sağlayan entegre kilit sistemine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir