Rowenta TN9160F0 12’si 1 Arada Tıraş Makinesi

Kusursuz sonuçlar için ideal arkadaşınız, duşta bile kullanabilme özelliği ile yeni Rowenta trim style 12’si 1 arada tıraş Makinesi. Trim & Style Wet & Dry ile saçınızın, sakalınızın ve vücudunuzun muhteşem görünmesini sağlayın. Yüksek hızlı motoru ve titanyum kaplamalı hareketli bıçak tek seferde kusursuz bir şekillendirme sağlarken Wet & Dry teknolojisiyle duş alırken bile düzgün bir şekilde vücut tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hareketli bıçağın titanyum kaplama olması uzun ömürlü bir kesme performansı sağlar. Bıçağı paslanmaz çeliğe göre üç kat daha iyi bir şekilde keskin tutar.

Özellikle duşta vücut tüylerini kısaltma ve kullanım sonrası parçaların temizliği için son derece kullanışlı ıslak ve kuru teknolojisi özelliğine sahiptir. Yüksek hızlı motor (6500 rpm) tek seferde zahmetsiz bir şekillendirme sağlayarak zaman kazandırır. Saç, sakal ve vücut bakımınız için duşta bile kullanılabilen 12 parçalık set. Ruh halinize uygun kusursuz stili yaratın! 44 mm ekstra saç tıraşı bıçağı saçınızı tek seferde şekillendirmeniz için mükemmeldir. Kusursuz şekle sahip saçlar için sökülüp takılabilen 4 farklı tarak seçeneği sunmaktadır. Kullanışlı, etkili ve hassas sonuçlar için Rowenta TN9160F0 Tıraş Makinesi tam size göre. Trim & Style Wet & Dry saçınızın, sakalınızın ve vücudunuzun tüm kesim ihtiyacını giderir.

Yüksek hızlı motor ve uzun ömürlü titanyum kaplamalı hareketli bıçak sayesinde saç kesiminde etkili, beş farklı kesim uzunluğu, saç, sakal ve vücut için on iki ek parça sayesinde kusursuz sonuçlar elde edilir. Wet & Dry teknolojisi duş alırken bile vücut tüylerinin kısaltılmasını ve makinenin daha rahat temizlenmesini sağlayarak kullanışı kolaylaştırır. 44 mm’lik ekstra bıçak hızlı ve etkili bir saç kesimi için idealdir, söküp takılabilen 4 tarak saçın farklı uzunluklarda kesilebilmesini sağlar. Vücut için duşta kullanılmak üzere özel bir vücut tıraş makinesi tasarlanmıştır ve kılların tamamen tıraş olmadan önce kısaltılmasını sağlayan cilt dostu bir tıraş başlığı vardır. Ek olarak, istenmeyen burun ve kulak kıllarının acısız bir şekilde alınması için döner başlıklı bıçak bulunmaktadır. Uzun ömürlü pil ile maksimum kullanışlılık için makine, içine takılıp yerleştirilebildiği şarj ve saklama standına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir