Philips’ten Yeni Avance Collection Airfryer Fritöz

Philips’ten yeni Avance Collection Airfryer Fritöz; benzerlerinin aksine yiyecekleri fazla yağdan arındırır ve sizlere çıtır bir tat sunar. Kızartmanın en sağlıklı yolu Philips HD9650/90 Fritöz ile en sevdiğiniz yiyecekleri pişirmek için çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden sıcak havayı kullanarak pişirir. Bu sayede %90’a kadar daha az yağ ile kızartma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi leziz ve çıtır çıtır sonuçların tadını çıkartabilirsiniz.

Güçlü ısıtıcı ve motoru yeni Twin TurboStar teknolojimizle birleştiren Airfryer’ın içindeki sıcak hava, pişirme sepetinin tamamında güçlü bir kasırga gibi döner. Yiyeceklerinizden fazla yağı arındırmak ve tüm yağı kolayca atmak üzere yağ hapsedicide toplamak için tasarlanmıştır. Twin TurboStar teknolojisine sahip Philips Airfryer, normal bir fritöze kıyasla üstünüze ve evinize kızartılmış yağ kokusu sinmesini de engeller. Sıcak Tutma özelliği, siz hazır olduğunuzda yemeği servis etmenize olanak tanır. Yemeğinizi 30 dakikaya kadar sıcak tutabilirsiniz. Dondurulmuş patates, et, balık ve tavuk butlarının tek düğmeyle pişirilebilmesi için önceden ayarlanmış pişirme programlarıyla dijital ekranın kullanımı kolaydır.

Hızlı kontrol düğmesi hem sıcaklığı hem de pişirme süresini ayarlar. Sıcak tutma özelliği, siz hazır olduğunuzda yemeği servis etmenize olanak tanır. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir filtre içerir. Yapışmaz kaplamalı sepet ve çıkarılabilir çekmece bulaşık makinesinde yıkanabilir ve hava ile kızartma sizi ve evinizi ağır kızartma kokusundan kurtarır. Zaman tasarrufu ve sorunsuz temizlik için çıkarılabilir tüm parçalar bulaşık makinenizde güvenle yıkanabilir. Kanıtlanan performans. %90 daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi çıtır kızartmalar yapın. Fazla yağı azaltarak dışı çıtır ve içi yumuşak et için tüm tavuğu kızartın. Philips Airfryer Fritöz, en hızlı pişirme süreleri için en güçlü hava ile kızartma makinemizdir.

Anında ısınma özelliğiyle her zaman başlamaya hazır olursunuz. Airfryer, aileniz düşünülerek tasarlanmıştır. Her gün tüm aile için lezzetli yemekler hazırlayın. XXL kapasitesi, bir bütün tavuğu veya 1,4 kg kızartmayı kolaylıkla pişirebilir. Tüm bunların yanı sıra Airfryer Fritöz, kızartma işleminin dışında da kullanılabilir. Hızlı ve lezzetli aile yemekleri için en sevdiğiniz yiyecekleri ızgara yapabilir ve hatta fırınlayabilirsiniz. Philips Airfryer uygulaması; ipuçları, tanıtımlar ve kolay tariflerle doludur. Aynı zamanda hızlı ve sağlıklı aperitiflerden aile yemeklerine kadar, ücretsiz tarif kitabımız, 30’dan fazla lezzetli yemek fikri ve profesyonel şeflerin kolay tarifleri içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir