Emsan Mutfak Gereçleri İle Lezzetli Yemekler!

Neredeyse her evin olmazsa olmazlarından olan ev ve mutfak gereçleri yemek yapmayı oldukça keyifli hale getiren en temel malzemeler olmaktadır.Sadece yemek yapmayı değil yemeğin lezzetini de etkileyen pişirme gereçlerinin seçiminde birçok hususa dikkat ediliyor. Özellikle üretildiği malzeme ve malzeme kalitesi, ebatları, sağlıklı kullanımı ve tasarımı pişirme gereçlerinin seçiminde etkin rol oynayan unsurlar arasında yer alıyor. Birçok kritere bağlı olarak seçilen pişirme gereçlerinde ürünün kalitesini belirleyen en önemli husus ise marka oluyor.

Türkiye’de mutfak için pişirme gereçleri üretimi yapan markalardan biri olan Emsan, tencereden tavaya birçok ürünü bünyesinde barındırıyor. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanan kaliteli üretim anlayışını ile pişirme gereçleri üretimi yapan marka, bu güne kadar ürettiği her ürünle sofraların bir parçası olmaktadır. Pişirme gereçlerinde kullanışlılığı ile dikkat çeken ürünler üreten marka, çağın mutfak trendlerine uygun çizgileri de ürünlerine yansıtarak yeni evlenecek genç kızların çeyizinde yerini alıyor.

Emsan; tencere, tava, çaydanlık, demlik, tepsi, kek kalıbı gibi pişirme gereçleri ve çatal bıçak takımı, saklama kabı, termos, kepçe takımı gibi ürünleri üretiyor. Hem temel pişirme gereçlerine hem de yardımcı mutfak gereçlerine yer veren marka, tencere setlerinde tekli ve set halindeki ürünleri konseptinde topluyor. Tekli tencerelerde hacmi değişen ürün çeşitleri bulunuyor ve tencere modelleri hem tasarım hem de üretildiği malzemeye bağlı olarak değişiyor. Genellikle paslanmaz çelik ve granit gibi malzemeleri kullanan marka, düdüklü tencere modellerini de ürünler arasında bulunduruyor. Markanın düdüklü tencere çeşitlerinde ise tekli ya da ikili tencerelere ulaşabilirsiniz.

Set halindeki tencere çeşitleri arasında ise servis seti ve çaydanlığı ile birlikte satılan modeller 17 ya da 18 parçalık setler olarak öne çıkıyor. Kalabalık aileler ya da yeni evlenen gelin adayları için çeyizlik olarak tercih edebilecekleri setleri farklı model seçenekleri ile bulabilirsiniz. Daha küçük sekiz parçalık setlerse bir adet karnıyarık tenceresi ve litreleri değişen üç adet yemek tenceresinden oluşuyor. Günlük kullanımda normal ailelere yeterli olan setler, tasarımları ile farklılık gösteriyor. Genellikle modeline bağlı olarak ergonomik yan saplarına sahip ürünler, hızlı ısınma ve sağlıklı pişirme özellikleri ile de markanın belirgin özelliklerini taşıyor.

Tencere setlerinin yanında tava, demlik, tepsi gibi ürünlerde farklı marka seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Tavalarda granitten üretilen ürünler öne çıkarken seramik tavalarda ürünler arasında bulunuyor ve balık tavası gibi farklı ürün çeşitlerine de erişebiliyor. Çaydanlıklarda ise ürünlerin tasarımları ve hacimleri farklı oluyor. Tepsi, kek kalıbı, muffin kalıbı gibi fırına dair pişirme gereçleri de kullanım amacına uygun işlevsel tasarımları ile hanımlara sunuluyor.

Kullanışlı modeller olarak öne çıkan ürünler, modern tasarımları ile mutfaklara yakışacak nitelikler taşıyor. Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz temel pişirme gereçlerini, servis gereçlerini, yardımcı mutfak gereçlerini ve porselen ürünleri üstün kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Emsan markasının ürünleri arasından seçebilirsiniz. Unutmayın; Emsan marka tüm mutfak gereçleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da 7/24 satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir