Arçelik 283720 Diamond Karbon Fiber Buzdolabı

Nano-teknoloji kullanılarak üretilen hafif ve dayanıklı bir madde olan karbon fiber, çelikten 4,5 kat daha hafif olmasına rağmen 3 kat daha sağlamdır. Dünyada bir ilk, Türkiye’de üretilen tek karbon fiber buzdolabı olan Arçelik 283720 Diamond buzdolabı, kusursuz ahşap detayları ve dayanıklı dış tasarımıyla 25 yıl tam garantiye sahiptir. Beyaz eşya lideri Arçelik, uzay, havacılık ve motor sporları gibi yüksek teknolojinin birçok alanında kullanılmakta olan dünyanın en dayanıklı ve bir o kadar hafif bileşenlerinden karbon fiberi zamanının ötesinde bir tasarım sonucu beyaz eşya sektörü ile buluşturdu.

Arçelik 283720 Diamond buzdolabında bulunan özelliklerin başında bulunan koku Giderme Teknolojisi, buzdolabındaki kötü kokuları, zararlı gaz veya kimyasal madde üretmeksizin% 90’a kadar azaltır. Sistem, Ozon (O3) gibi zararlı gaz üretmediğinden, Koku Giderme Teknolojisi sık ve kısa sürede çalışabilir ve bu da sistemi daha verimli hale getirir. Özellikler arasında bulunan otomatik buz makinesi su tankı dolu olduğu sürece otomatik olarak ve hızlı bir şekilde buz üretir. Buz makinesi içerisindeki özel fan, 100 gr buz küpünü yalnızca 40 dakika içinde yapmanızı sağlar, toplamda 1.5 kg’a kadar buz üretebilir. Size yalnızca depolama haznesini su ile doldurmak kalır. [1]

Son derece üstün teknolojik özellikler ile donatılmış Arçelik 283720 diamond karbon fiber buzdolabı mavi Işık teknolojisi ile meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Tat ve aromaları korunan gıdalarınız daha uzun süre taze kalır ve C vitamini miktarları kaybolmaz. Kahvaltılık bölmesisi ile kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinizi dondurmadan minimum sıcaklıkta saklayarak en uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlayabilirsiniz.

Yeni 83 cm kombi buzdolabının yeni ayırt edici tasarımı, yüksek hacmi, daha iyi müşteri çözümleri ve yeni yenilikçi özellikleri ile yeni versiyonu, geniş iç hacim özelliğini destekler. FullFresh+ teknolojisine sahip Arçelik 283720 buzdolabı özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlar. En uygun şartlarda saklanan gıdaların bozulma ve bayatlaması gecikir. Yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunur. Arçelik tarafından üretilen ve dünyada ilk olma özelliği taşıyan Arçelik 283720 diamond karbon fiber buzdolabı uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Arçelik online yetkili satıcısı markalardan.com’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir