Arçelik’ten 18555 Mirror Prosmart Ev Tipi Klima

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan klimalar hem ısıtma hem de soğutma özelliklerine sahip olmaları sayesinde diğer birçok iklimlendirme ürününün yerini almıştır. Bu doğrultuda üretilen Arçelik 18555 Mirror Prosmart Ev Tipi Klima şimdi yetkili online satış bayisi markalardan.com’da!

Enerji Kontrol özelliğine sahip Arçelik 18555 mirror prosmart ev tipi klima motorun maksimum frekansını düşürerek enerji tüketimini kontrol altına alır. Birinci kademede soğutma kapasitesini yalnızca %8 düşürerek enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlanır. İkinci kademedeyse tasarruf %40’a kadar çıkar. Ionizer+ teknolojisi, aktive edildiğinde kullanım sonrasında devreye girerek klimanızı temizler. Soğutma işlemi sırasında ortaya çıkan nem çalışma sonrası kurutulur. Böylece klimanın performansı korunur ve nemin sebep olabileceği koku engellenir. Bu sırada salınan iyonlarsa mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak daha hijyenik bir performans sağlar.

İnternet bağlantısı olan telefon, tablet gibi cihazlarınız sayesinde kullanabileceğiniz uzaktan kontrol Wi-Fi teknolojisi sayesinde, klimanızın olduğu alanda olmasanız bile Arçelik 18555 ev tipi klima ile çalıştırmanız mümkün. Bu fonksiyonla evinize ya da iş yerinize gitmeden alanı soğutabiliyor ya da ısıtabiliyorsunuz. Normal şartlar altında odaya geldiğinizde açtığınız klima, ideal sıcaklığı yakalayabilmek için yüksek enerji harcarken uzaktan kontrol Wi-Fi özelliği sayesinde düşük seviyede çalışmaya başlayarak hem konforunuzu sağlıyor hem de enerji tasarrufu yapıyor.

Unutmadan; Arçelik Ücretsiz Keşif Hizmetleri ile klimayı kullanmak istediğiniz alan için kapasite hesaplamasını ve sizin için en uygun klima çeşidinin seçimini yapıyor, klimanın nereye monte edileceğini belirliyor. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu Arçelik hizmeti için 444 0 888 numaralı Arçelik çağrı merkezini aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir