Arçelik Online Yetkili Satıcı: markalardan.com

Türkiye’de beyaz eşya, ankastre ve elektrikli ev aletleri ürünlerinde %50 TV’de %28’in üzerinde pazar payı ile sektöründe lider Arçelik, bugün en fazla büyüyen şirketler arasındadır. Avrupa’nın en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi, Romanya’da Arctic ve Güney Afrika’da Defy markaları ile pazar lideri, bünyesine kattığı Pakistan’ın lider beyaz eşya şirketi Dawlance ile pazarın lideridir. Dünya çapında 30.000 çalışanı bulunan Arçelik 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren Arçelik, kaliteli ürünler sunmayı kendisine vizyon edinmiş, müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile beyaz eşya, ısıtma soğutma ürünleri ve küçük ev aletleri alanında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kaliteli ürün ve güçlü satış ekibi ile bu zamana kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan Arçelik, satış sonrası servisleri ile ürünlerinin arkasında durmaktadır. Satışını yapmakta olduğu ürünler ile tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanan Arçelik, müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye’nin her ilinde bayisi bulunan Arçelik aynı zamanda bayi harici internet üzerinden ürün satışı yapan firmalara belirli kurallar getirmiştir. Bu kapsamda tarihler 1 Temmuz’u gösterdiğinde pazaryeri E-ticaret firmaları sitelerinde bulunan tüm Arçelik ürünlerini kaldırmaları gerekecektir. İnternetten alışveriş yapan kişilerin artık Arçelik ürünlerini satan markalardan.com gibi belli başlı firmalardan alışveriş yapmaları söz konusu.

Arçelik Online Yetkili Satıcı

50’den fazla markanın bayiliğine sahip ve yüzlerce ürün kapasitesi ile müşterilerine hizmet veren ve aynı zamanda resmi Arçelik bayisi olan markalardan.com üzerinden dilediğiniz Arçelik ürününü veya dilediğiniz diğer marka ürünleri kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle buzdolabı, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak, saç kurutma makinesi, ütü, aspiratör, blender, kahve makinesi, ocak ve tost makinesi gibi Arçelik marka tüm beyaz eşya ve küçük ev aletleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da. Türkiye’nin önde gelen E-ticaret sitelerinden olan markalardan.com resmi Arçelik yetkili satıcısı olmakla birlikte, Arçelik tarafından üretimi yapılan ürünleri siz müşteriler ile buluşturmaktadır. Alışverişlerinizde markalardan.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir