Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri

Kaliteli ürünleri ve şık tasarımları mutfaklara şıklık, lezzet ve canlılık katan Arçelik, standartlara uygun ürünleri ile de sağlıklı bir yemek pişire deneyimi sunuyor. Birbirinde lezzetli yemekler, rengârenk ürünler ile canlı mutfaklar ve dekoratif tasarımları ile şık sofralar yaratan Arçelik, mutfaklarda farklı bir hava yaratmak üzere ürün yelpazesine her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor.

Tencerelerden, elektrikli ürünlere, pasta malzemelerine, demliklere kadar pek çok üründe kalitesini kanıtlayan Arçelik ekmek kızartma makinesi ile sofralarda sağlıklı ve ev yapımı ekmeklerin yerini almasına yardımcı oluyor. Arçelik tasarımı yeni ekmek kızartma makinesi ile mutfaklarda hayal gücünün sınırlarını zorlamak arık daha kolay olmaktadır. Ayrıca Arçelik ürünleri ile evde, kek, yoğurt, reçel ve ekmeği evde farklı şeklerde yapmak mümkündür. Arçelik ürünlerinden olan ekmek kızartma makinesi paslanmaz çelikten üretilmiş olup, özel Inox paneline sahip olarak tasarlanmıştır.

Ortalama 870 watt gücünde olan bu makineler, önceden tanımlanmış olan 7 farklı pişirme programı ile farklı damak zevklerine uygun olarak üretilmiştir. Dokunmatik kontrol paneli ile fonksiyonel bir tasarıma sahip olan ekmek kızartma makinesi, geniş üst camı sayesinde, kızartma sırasında izleyebilme imkânı sunmaktadır.

Zeytinli, baharatlı vb. farklı çeşitlerde ve ev rahatlığında ekmek kızartma özgürlüğü sunan ekmek kızartma makinesi, ekmek kabuğunun kıvamını ayarlamaya yönelik olarak açık, orta ve koyu olmak üzere 7 farklı kademe ayarına sahiptir. Ürünün parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olup, bu yönüyle de temizliği kolay bir üründür. Arçelik’in bu ürünü ile lezzetli, sağlıklı ve mis kokan ekmekler kızartmak çok kolay olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir