Rowenta RO3786TA Elektrik Süpürgesi

Bu yazımızda, müşterilerimizin yoğun olarak tercih ettiği toz torbası bulunmayan, bunun yerine makinenin içerisine hapsedilen toz haznesi ile yeni nesil ve sessiz elektrik süpürgelerden biri olan Rowenta RO3786TA Compact Power Cyclonic elektrik süpürgesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Ev ve mutfak aletleri üretiminde dünya üzerinde oldukça yaygın olarak satılan ve kullanılan bir marka olan Rowenta, yine eşsiz tasarıma sahip ve çok sıra dışı bir ürün tasarlamış. Oldukça iyi bir çekiş gücüne sahip olan bu aletin en önemli özelliği çok sessiz bir şekilde ve herhangi bir sızıntı yapmadan toz ve partikülleri başarı ile haznesine aktarabilmesi. Elektrik süpürgesinin ön kısmında bulunan 2 litrelik haznenin çıkarılıp, takılması ve temizlenmesi son derece kolay. Siklon haznesi ve gelişmiş filtreleri sayesinde çekilen tozlu ve kirli maddeleri kesinlikle dışarı verilmediği gibi, havayı kirletecek her hangi bir maddenin dışarı çıkmasına da izin vermiyor. Özellikle astım ve nefes darlığı gibi solunum yolu hastalıkları bulunan kişiler için son derece ideal bir ürün.

750 Watt Güç

750 Watt elektrik gücü ile piyasada bulunan birçok ürüne kıyasla %50 ye varan elektrik tasarrufu sağladığı gibi, oldukça güçlü bir şekilde yerde ne var ne yok içine çekiyor. Ergonomik boru ve hortumlarla dik bir şekilde kolaylıkla yerleri süpürebiliyorsunuz. Kutu içerisinde birbirinde farklı aparatlar bulunuyor. Bu sayede elektronik ürünlerin ve sehpa gibi çok toz alan eşyaların temizliğini Rowenta RO3786TA elekrik süpürgesi ile kısa bir sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. 3 adet sabit temizleme aparatı var. Bunlardan ilki halı ve düz zeminler için ideal olan klasik başlık. Bir diğeri, üçgen şekli ile normal başlıkların giremediği alanlara ve duvar köşelerine kolaylıkla uyum sağlayan aparat. Üçüncü aparat ise oldukça küçük ve oynar başlıklı. Böylece koltuk ve yumuşak alanlarda rahat bir çalışma olanağı sunuyor. Kedi ve köpek gibi evcil hayvan besliyorsanız tüylerini almakta da kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca hortumun ucundaki özel olarak tasarlanmış tutma aparatı da oldukça işlevsel. Bu aksesuar ve aparatları sürekli olarak kullanabilmemiz ve kaybetmememiz için ise makine üzerinde özel bölmeler yapılmış. Özetle hem ekonomik ve güçlü hem de kullanışlı ve sessiz bir elektrik süpürgesi almak istiyorsanız bu ürün tam size göre diyebiliriz. Ürün ve fiyatı hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki linki tıklayınız.
Rowenta RO3786TA Compact Power Cyclonic 750W Toz Torbasız Gri Elekrikli Süpürgesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir