Uygun Fiyatlı Arçelik Çamaşır Makineleri

Beyaz eşya denilince akıllara ilk gelen markaların başında, beyaz eşya sektörünün öncü firmalarından Arçelik gelmektedir. Arçelik markası özellikle uygun fiyatları nedeni ile tüketici tarafından çok tercih edilmektedir. Yeni ev kuranlar, yıllardır aynı eşyaları kullanıp artık değiştirmek isteyenler, ev hediyesi olarak beyaz eşya almak isteyenler ve iş yerlerine beyaz eşya almak isteyenlerin ilk tercihidir Arçelik.

Her evde bulunması gereken, hepimizin zaruri ihtiyacı olan çamaşır makinelerini de Arçelik’te gerçekten çok uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Kapasitesine, farklı özelliklerine, model ve renklerine göre tercih edebileceğiniz gibi bütçenize göre de birçok seçenek bulunmakta. En son teknoloji kullanılarak üretilen tasarım harikası çamaşır makineleri Arçelik online yetkili satıcı bayi markalardan.com’da inanılmaz uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

İhtiyacınıza göre 5 kg, 6 kg, 7 kg, 8 kg ve 9 kg kapasiteli modeller bulunmaktadır. Bu kilogram sıralamalarına göre de fiyatlar değişmektedir. Örneğin, 5 kg’lık ev tipi çamaşır makineleri 999.00 TL’den başlayan fiyatlarla, 6 kg’lık ev tipi çamaşır makineleri 1.200 TL’den başlayan fiyatlarla, 7 kg’lık ev tipi çamaşır makineleri 1.250 TL’den başlayan fiyatlarla, 8 kg’lık ev tipi çamaşır makineleri 1450 TL’den başlayan fiyatlarla ve 9 kg’lık ev tipi çamaşır makineleri 1.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daha donanımlı bir makina arayanlar için çamaşır yıkama özelliğinin yanında çamaşır kurutma özelliği olan kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de bulunmaktadır. Program tipi, kapasitesi, kalitesi, dayanıklılığı ve şık görüntüsü ile Arçelik’ten başka alternatifler aramanıza gerek yok. Tüm modeller içerisinden size ve ekonominize uygun bir makine bulmamanız ve almamanız için hiçbir nedende yok.

Arçelik çamaşır makinelerinin bu kadar çok tercih edilme sebebi diğer bütün özelliklerinin, donanımlarının yanında herkesin ulaşabileceği düzeyde çeşitliliği olan fiyatlarıdır. Kendisini kanıtlamış bir marka olan Arçelik tüketicilerini memnun etmek için bu fiyat politikasını uygulamaya, markalardan.com ise size özel kampanya fırsatları ile Arçelik çamaşır makineleri satmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir