Tefal Pro Express Ultimate Buharlı Ütü

Tefal’den Pro Express Ultimate GV9581 buharlı ütü mükemmel sonuçlar için en iyi buhar gücü özelliğine sahiptir. Yeni yüksek basınçlı kazan teknolojisi profesyonel standartta kusursuz sonuç alabilirsiniz. Pro Express Ultimate yüksek basınçlı buhar kazanlı ütü mükemmel buhar gücü ile harika sonuçlar sunar. Yeni yüksek basınçlı kazan teknolojisine sahip bu ütü profesyonel düzeyde verimlilik özelliği ile kolay kullanımlı kontrol paneli performansı parmaklarınızın ucuna getirir ve Tefal özel ikili koruma sistemi kumaşlarınızın en iyi şekilde görünmesini sağlar.

En inatçı kırışıklıkları dahi gideren ve kalın kumaşlar için ideal olan yoğun buhar püskürtme özelliğine sahiptir. Üstün buhar teknolojisi, her seferinde mükemmel sonuçlar ve kolay kırışıklık giderme sağlayan 180g/dakika gücünde olağanüstü bir sürekli buhar çıkışı için su alımını optimize eder. Protect System su damlalarını ve sızıntıları buhara dönüştürerek lekeleri önler, kireç toplayıcı ise kireçten kolaylıkla kurtulmanızı sağlar. Kumaş türleri arasında rahat geçiş yapabilmeniz için sapa yerleştirilmiş olan yeni ve şık Direct Panel ile ayarları tek bir düğmeyle değiştirebilirsiniz. Dört adet elektronik ön ayarlı hafıza, her kumaş için mükemmel buhar ve sıcaklık kombinasyonunu garanti altına alır.

Yeni Durilium AirGlide Technology %33 daha kaygan yüzeyiyle Tefal’in şimdiye kadar yarattığı en iyi kayganlığı sağlar, uzun ömürlü performans sunar. Çıkarılabilir su haznesi ütüleme esnasında dilenen anda yeniden doldurulabilir. Güvenli kilit sistemi kolay, güvenli taşıma ve saklama sağlar. Dikey ütüleme için kapı askısı olan pro express ultimate buharlı ütü bakterilerin %99.99’unu öldürür. Yüksek basınçlı buhar jeneratörlü ütünüz, sıcaklık ve buhar gücü kombinasyonu sayesinde ütülenebilir kumaşlardaki bakterileri %99.99’a varan oranda öldürür. Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır. 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi. Dünya genelinde 6500 onarım merkezi ile satın aldıktan sonra olası arıza durumlarında Tefal güvencesinde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir