Rowenta RH9059 Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge

Rowenta tarafından güncel teknolojiler kullanılarak üretilen RH9059 kablosuz dikey elektrikli süpürge diğerlerine göre çok daha güçlü ve pratik. Her gün evi süpürmek kusursuz bir eve sahip olmanın en iyi yoludur. Bunu hiç zorlanmadan yapabilmeniz için Rowenta size hem kablosuz dik kullanımlı dikey süpürge hem de el süpürgesi olan AIR FORCE™ 360’ı sunuyor, bu hepsi-1-arada süpürge evdeki yardımcınız olacak. Hafif&çok etkili oluşuyla, erişilmesi en zor yerlerdeki tozların bile temizlenmesinde her gün kullanılabilir.

Fayans, ahşap, halı dahil olmak üzere her türlü zeminde güçlü bir performans göstermesi için motorlu hepsibirarada özellikli başlığa sahip kablosuz bir dikey elektrikli süpürgedir. Tek bir tuş bu becerikli temizlik aracını çok etkili bir el süpürgesine dönüştürüp erişilmesi zor yerlerdeki tozun temizlenmesini sağlar. Başka bir tuş da yüksek yerlerin temizliği için süpürgeyi muhteşem bir erişme aracına dönüştürür. Tıkanan sıradan filtrelerin aksine, özel Air Force Siklon Teknolojisi uzun ömürlü temizlik performansı için yüksek düzeyde hava ve toz ayrıştırma sağlar. Kablosuzdur ve 20 dakikaya kadar temizlik yapılabilmesi için 21,9 V Lityum-İyon pille donatılmıştır. Erişim aracı olarak kullanılırken yalnızca 1,9 kg ağırlığa ile kompakt formatta optimum performans ve daha uzun kullanım ömrü sunar.

Dikey elektrikli süpürge serisi 2.0’ya hoş geldiniz. Hepsi bir arada kablosuz elektrikli süpürge tüm yaşam alanınızdaki tozların etkili bir şekilde temizlenmesi için çok fazla temizlik çözümü sunar. Tek bir tuşla bu yüksek performanslı temizlik aracı çok etkili bir el süpürgesine dönüşerek tüm dip ve köşelere erişim sağlar ya da yüksek yerlerdeki tozların temizliği için bir erişme aracına dönüşür. Beceriklilik, güvenebileceğiniz performansla bir araya geliyor: Motorlu emici başlık (6500 RPM’ye kadar devir hızı) her türlü yüzeyde optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar, özel Air Force Siklon Teknolojisi de yüksek verimliliğe sahip filtreleme ve uzun ömürlü performans sağlar. 20 dakikaya kadar temizlik yapılabilmesini sağlayan 21,9 V Lityum-İyon pille güçlendirilmiş kablosuz bir elektrikli süpürgenin kullanışlılığı ile pek çok gelişmiş özellik ile bir araya geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir