Rowenta’dan RH9059 Air Force 360 Dik Süpürge

Ev ve ofis gibi bulunduğumuz ortamların temizliği sırasında en çok kullanılan elektrikli ürünlerden biri olan elektrikli süpürgeler, hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli olarak gelişen ve yeni özellikler eklenen elektrik süpürgeleri, bulunduğumuz ortamın daha temiz bir ortam olmasına yardımcı olmaktadır. İşte karşınızda özel başlıkları, üstün emiş gücü ve mükemmel filtreleme özelliklerine sahip olan Rowenta RH9059 air force 360 all floors dik süpürge!

Güçlü tekli siklon teknolojisi sayesinde uzun süre ilk günkü performansı sürdüren Air Force 360, aynı zamanda mükemmel filtreleme sağlayarak size ve sevdiklerinize tozdan arınmış tertemiz bir hava sunar. Rowenta RH9059 dik süpürge air force 360 power slim vision başlığı sayesinde hem halıda hem sert zeminlerde tek başlıkla benzersiz toz toplama performansı sağlar. Led ışık sistemine sahip power slim vision başlık karanlık zeminlerde bile ardında tozun zerresini bırakmaz.

Uzun ömürlü ve akıllı 21,9V lityum-iyon pil teknolojisine sahip Air Force 360, kablosuz temizliğin özgürlüğünü vaad ediyor. 20 dakika’ya kadar kullanım imkanı sunan Air Force 360, 3 saat gibi kısa bir sürede şarj olmaktadır. Tüm aksesuarlarıyla birlikte sadece 1,9 kilogram ağırlığında olan air force dik süpürge hem zeminde, hem mobilyaların üzerinde hem de tavanda rahatlıkla üstün temizlik performansı elde etmenizi sağlar. Son olarak; bahsettiğimiz Rowenta all floors air force dik süpürge ve diğer tüm elektrik süpürgeler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle güvenilir alışverişin adresi markalardan.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir