Philips ile Narin Yumuşak ve Canlı Cilt Mümkün!

İstenmeyen tüyler ile mücadele etmek zordur. Bu tüyler bir müddet sonra sinir bozucu bir hale gelmektedir. Tüy dökücü bazı uygulamalar bir süre sonra cildi tahriş edebilmektedir. Bunun sonucu olarak cildiniz yabancı maddelere karşı reaksiyon gösterebilir ve mükemmel parlaklığını zaman içerisinde kaybedebilir. Bu sebeple istenmeyen tüylerden kurtulurken, başka cilt sorunlarıyla karşılaşmamak için en güvenilir ve tavsiye edilen yöntem epilatör kullanımıdır. Vücudun yumuşak, narin ve pürüzsüz görünmesini kim istemez? İşte karşınızda Philips BRE611/00 satinelle advanced ıslak ve kuru epilatör!

Philips satinelle advanced ıslak ve kuru epilatörde hiç olmadığı kadar hızlı dönen benzersiz seramik diskler bulunur ve bu diskler ince, kısa tüyleri bile sıkıca kavrar. Özel tüy alma yöntemlerini kullanarak haftalarca süren ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. Philips BRE611/00 epilatörde bulunan başlık seramik kaplamalı yüzeyden yapılmıştır. En ince ve ağdanın aldığından 4 kat daha kısa tüyleri nazikçe çeker. Artık hızlı tüy alma işlemi için her zamankinden daha hızlı disk döndürme (2200 devir/dk) işleviyle sunulmaktadır. Ekstra geniş epilatör başlığı, tüyleri daha hızlı almak için her harekette daha geniş bir bölgeye epilasyon yapar.

Kaymayı önleyen tutma yeriyle tasarlanmıştır ve suda kullanıma uygundur. Duş veya banyoda daha rahat, nazik bir deneyim sağlar. Kablosuz olarak rahatça kullanabilirsiniz. Ergonomik S şekilli gövde tasarımı, doğal ve hassas hareketlerle maksimum kontrol ve daha iyi kavrama sağlamak için tüm vücudunuzda kolayca kullanılabilir. Ayrıca üzerinde bulunan ışık özelliği ile zor görülen tüyleri bile almanıza yardımcı olur. Daha kolay bir kullanım deneyimi sağlamak üzere hassas bölgelerinizdeki tüyleri düzeltmek ve şekillendirmek için düzeltme başlığı ve bikini bölgesi tarağı bulunur.

Vücudun farklı bölgelerinde daha hassas bir kullanım deneyimi sunmak üzere koltuk altındaki ve bikini bölgesindeki tüyler için hassas bölge başlığına sahiptir. Peeling eldiveninin kullanımı, epilasyon işlemleri arasında batık tüy oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Son olarak; bu ve diğer tüm Philips marka epilatörlere uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir