Philips FC9934/07 Marathon Elektrikli Süpürge

Philips FC9934/07 modeli ile sert zeminlerden derin halılara mükemmel kolaylıkta temizlik sağlamak için maksimum güçlü siklonik sistemimizi bir üst seviyeye taşıyor. Zemin seviyesindeki ışıklar gizli tozları ortaya çıkarır ve ara vermeye ihtiyacınız olduğunda kapanıp sizi bekler. Sert zeminlerde temizlik performansı, toz tutma ve enerji verimliliği için A+ sınıfı dereceyle tam performans sunmak üzere tasarlanmıştır.

Philips FC9934/07 elektrikli süpürge sert zeminlerde A sınıfı temizlik performansı sunar. Bu sayede kullanıldığı alanda toz bırakmaz. Özel PowerCyclone 8 teknolojisi, tozu ayırmak için havayı siklonik hazne içinde ivmelendirir. Güçlü dönme hareketi, fark yaratan temizlik sonuçları için hava akışını ve performansı en üst düzeye çıkarır. Özel TriActive LED başlık, zemin ışığı teknolojisi sayesinde gizli tozları ortaya çıkarır ve benzersiz kauçuk kapaklar, fırçasız başlığa saç dolaşmasını engeller. CarpetClean derinlemesine temizlik için idealdir, bu başlık en zorlu halı temizleme işleri için uygundur ve yumuşak zeminlerde tozları güçlü bir şekilde toplar.

Akıllı teknolojisi sayesinde bir mobilyayı hareket ettirmek veya telefonunuzu açmak için durduğunuzda elektrikli süpürge otomatik olarak durur, sesi keser ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Temiz hava filtresi sistemimiz, alerjiye hassas ve daha yüksek hijyen seviyelerine ihtiyaç duyan kişiler için polen, hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince tozları %99,9 oranında hapseder. Ergonomik uca benzer şekilde tasarlanan toz haznesi sayesinde toz etrafa dökülmeden kolaylıkla boşaltılır. Yenilikçi NanoClean teknolojisi ve ergonomik uca benzer şekli sayesinde toz, haznenin en alt kısmında kalır ve toz bulutu oluşumu, yapışma veya dökülme olmadan boşaltılır. CarpetClean başlığı ise, en zorlu halı temizliklerine uygundur ve yumuşak zeminlerdeki tozları koaly bir şekilde temizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir