Philips FC9929/07 Marathon Elektrikli Süpürge İnceleme

Yeni Philips Marathon Ultimate torbasız elektrikli süpürge, üstün temizlik performansı sunar. PowerCyclone 8, havayla tozu olağanüstü bir performansla ayırır. TriActiveMax başlık ise tüm zeminlerde mükemmel performans gösterir. Sert zeminlerde temizlik performansı, toz tutma ve enerji verimliliği için A+ sınıfı dereceyle tam performans sunmak üzere tasarlanmıştır. Sert zeminlerde üst düzey temizleme performansı sunar: %100 toz toplama!

Özel PowerCyclone 8 teknolojisi, tozu ayırmak için havayı siklonik hazne içinde anında ivmelendirir. Güçlü dönme hareketi, fark yaratan temizlik sonuçları için hava akışını ve performansı en üst düzeye çıkarır. TriActiveMax başlık, zemine kusursuz bir şekilde yapışarak ve tek seferde üç temizlik işlemi uygulayarak yerleri tertemiz yapar. Özel olarak tasarlanmış FC9929/07 elektrikli süpürge halıyı nazikçe açar ve derinlerdeki tozu emer. Daha geniş olan ön açıklık daha büyük parçacıkları toplar. Yan kısımlardaki fırçalar, köşelerin kusursuz bir şekilde temizlenmesini sağlar. CarpetClean derinlemesine temizlik için idealdir, bu başlık en zorlu halı temizleme işleri için uygundur ve yumuşak zeminlerde tozları güçlü bir şekilde toplar. Ultra Clean Air HEPA 13 filtre tozların en az %99,95’ini tutarak temiz ve alerjik malzemelerin olmadığı bir ortam sağlar.

Yeni TriActive Z sert zemin başlığı tek seferde tüm tozları ve kırıntıları toplar. Benzersiz Z şekilli tasarımı tozu ve daha büyük kırıntıları ileri itmeden hava kanalına yönlendirir. Yan hava kanalları kenar boyunca mükemmel temizlik sağlar. Artık daha büyük kırıntıları temizlemek için başlığı çıkarmanıza gerek kalmaz ve sert zeminde üstün temizlik sağlar. Bu yenilikçi teknoloji tozun dağılmasını önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Toz havada asılı kalmaz; toz haznesinin dibinde birikir. Hazne açıldığında toz dağılmaz. Haznenin yan kısmı, uca benzer bir şekille tasarlanmıştır. Böylelikle toz etrafa dökülmeden, kontrollü bir şekilde hazneye boşaltabilirsiniz. ErgoGrip uzaktan kumanda sayesinde başlık dar alanlarda kolaylıkla hareket edebilir. Entegre uzaktan kumanda ile gücü artırmak, azaltmak ve hatta elektrikli süpürge kapatmak çok kolaydır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir