Philips BRP535/00 Islak ve Kuru Epilatör

Philips tarafından en hızlı olması düşünülerek üretilen ve hiç olmadığı kadar hızlı dönebilen BRP535/00 ıslak kuru epilatör’de benzersiz seramik diskler bulunur. Özel tüy alma yöntemlerini kullanarak haftalarca süren ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. Epilasyon başlığımız, seramik kaplamalı yüzeyden yapılmıştır. En ince ve ağdanın aldığından 4 kat daha kısa tüyleri nazikçe çeker. Artık hızlı tüy alma işlemi için her zamankinden daha hızlı disk döndürme (2200 devir/dk) işleviyle sunulmaktadır.

Ekstra geniş yapısı ile Philips BRP535/00 epilatör başlığı, tüyleri daha hızlı almak için her harekette daha geniş bir bölgeye epilasyon yapar. Ergonomik S şekilli gövde tasarımı, doğal ve hassas hareketlerle maksimum kontrol ve daha iyi kavrama sağlamak için tüm vücudunuzda kolayca kullanılabilir. Kaymayı önleyen tutma yeriyle tasarlanmıştır ve suda kullanıma uygundur. Duş veya banyoda daha rahat, nazik bir deneyim sağlar. Kablosuz olarak rahatça kullanabilirsiniz. Mükemmel ışık özelliği ile zor görülen tüyleri bile almanıza yardımcı olur. Her zaman, her yerde yumuşacık bir cilde sahip olun.

Philips’in yeni portatif düzelticisi ile vücudunuzdaki ve yüzünüzdeki en ince tüylerden bile dilediğiniz yerde hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ekstra hijyen için bir temizleme fırçasıyla birlikte gelir. Vücudun farklı bölgelerinde daha hassas bir kullanım deneyimi sunmak üzere yüzdeki istenmeyen tüyleri kolayca alan bir yüz bölgesi başlığının yanı sıra koltuk altı ve bikini bölgesindeki tüyler için hassas bölge başlığına sahiptir. Yanında gelen masaj başlığı epilasyon hissini azaltır. Cilt germe aparatı ise, epilasyon sırasında cildinizi sıkılaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir