Nehir Mutfak Ürünleri markalardan.com’da!

1981 yılından bugüne aşkla üretimlere devam eden Nehir; hayallerini, umutlarını, tecrübe ve emeği ile birleştirerek çeliğe işlemeye devam ediyor. İlk olarak 1987 yılında çelik eşya ticareti ile faaliyetine başlayan Nehir, 1986 yılında üretime geçerek, bugün sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Nehir Türkiye’de bulunan bayi ağı, tedarikçileri ve yaptığı ihracatları ile züccaciye sektöründe adından sıkça söz ettirerek önde gelen firmalardan birisi olmuştur.

Nehir üretimlerinin tamamında Avrupa menşeyli paslanmaz çelik hammadde kullanmaktadır. Aylık milyonlarca adet üretim kapasitesine sahip olan Nehir mutfak ürünleri, sürekli olarak yeni tasarımlarla müşterilerine en iyiyi ve en güzelini sunmayı vizyon edinmiştir. Tasarımdan hammadde seçimine, üretimden polisaja, paketlemeden sevkiyata kadar tüm detaylarda, kaliteyi değişmez bir standart haline getirmiştir. 37 yıllık tecrübesiyle estetik ve güven ilkelerini amaç edinen firmamız, ürün kalitesine verdiği önemle, mamüllerine 50 yıl garanti verme gücü ve güvenini kazanmıştır.

Müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini partner kabul eden çalışma felsefesi ile üretimlerine devam eden Nehir, ‘hem kaliteli, hem ekonomik’ sloganıyla sektördeki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Nehir; müşterilerimizin güveni ve desteği ile, geleceğe birlikte yürümektir. Bu güveni devam ettirmek vazifemiz, sizlere hizmet vermek gururumuzdur. İşte Nehir tarafından üretilen bazı ürünler..

Nehir Nokta Saten 40 Parça Çay Seti : Çay ikramlarınızda değer verdiğiniz dostlarınıza Nehir çay seti ile ikram yapmak onlarıda sizi de çok mutlu edecektir. Tepsi, şekerlik, çay tabağı, çay bardağı, maşası, ve süzgeci hepsi bir arada. Nehir çay seti ile eksiksiz ve mükemmel bir sete sahip olacaksınız.

Nehir Deniz Sade 5 Parça Servis Takımı : Mutfaklarınızın baş tacı servislerinizin gözdesi 5’li set servislerinizde şıklığı ve zerafeti ile Nehir 5 parça servis takımı sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sulu yemeklerinizde katı gıdaları yemeklerinizden ayıran kevgir bu 5’li setin içerisinde bulunuyor. Sıcak, Soğuk tatlı ve kek yaparken fırın kabı yüzeyinden ayıran spatulayı çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir