Markalardan.com 7. Yaşında!

Hizmet verdiği müşterilerini kaliteli, ekonomik ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturma gayreti içerisinde olan markalardan.com 7. yaşında. 2012 yılında kurulan o günden günümüze müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşayan markalardan.com neredeyse hiç şikayet almayan müşteri memnuniyet oranı ile adeta e-ticarette uzman hâle gelmiştir.

Bilgisayardan beyaz eşyaya, elektronik ürünlerden, elektrikli ev ve mutfak aletlerine, mutfak gereçlerinden ev aletlerine, sağlık spor ve bakım ürünlerinden dekoratif aksesuarlara, oto ses ve görüntü sistemlerinden yap market ve hırdavat ürünlerine kadar hayata dair genel ihtiyaçları barındıran kategorileri ile istediklerinize rahatça ulaşabileceğiniz markalardan.com’da şimdi 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava. 7. yaşına özel %50’ye varan indirimler, 100 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve peşin fiyatına 9 taksit markalardan.com’un sunmuş olduğu kampanyalardan bazıları.

Güvenilir alt yapısı, en iyi marka seçenekleri, kaliteli müşteri hizmetleri, hızlı gönderimleri ve en iyi hizmet ilkeleri ile 2012 yılında Gültekinler Grup Şirketleri tarafından kurulmuş markalardan.com, kuruluşunun 7. yaşını tüm değerli iştirakçilerimizle gururla kutluyor. Kurulmuş olduğu 2012 yılından bu yana büyüyerek hizmete devam eden markalardan.com ürünlerini uygun fiyat ve yüksek kalitede siz müşterilerine sunmaktadır. Markalardan.com’da satışa sunulan binlerde ürün depolarımızdan tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. İlke edindiğimiz sınırsız hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek hizmeti ve yenilikleri müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir