Küçük Ev Aletlerinde %50 İndirim!

Ramazana ayına özel Arçelik Küçük Ev Aletleri ürünlerinde %50 indirim fırsatı sizi bekliyor. Katı meyve sıkacağı, Ütü, su sebili, buzdolabı, şarjlı süpürge, kahve makinası, elektrikli süpürge, saç kurutma makinesi, ankastre set, fırın, set üstü ocak ve aspiratör gibi Küçük Ev Aletleri şimdi %50 indirim fırsatı ile markalardan.com’da.

2400 W gücü ve seramik tabanıyla ütü yapma rahatlığını fark edebileceğiniz Arçelik K 4610 Ütü tam size göre. Yine kırmızı rengi ile mutfağınızın yeni gözdesi olmaya aday K3300 Türk kahve makinesi ile kahveleriniz kıvamında olacak. Yine 5.5 L toz kapasitesi ve 1200W motor gücü ile ev hanımlarına özel olarak üretilmiş 6.1 kg ağırlığı ile rahat kullanım imkanı sunan Arçelik S 4240 toz torbalı elektrik süpürgesine 3 adet hediye microban sentetik torbası ile birlikte %50 indirimli fiyatıyla sahip olabilirsiniz.

Daha birçok küçük ev aletlerine uygun fiyat ve %50 indirim fırsatı ile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey markalardan.com’a giriş yapmak ve dilediğin ev aletlerinden birini sepete eklemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir