Karşınızda Arçelik Stainpro Teknolojisi

Arçelik demek yenilik demek. Bu sloganı boşuna söylenmiyor. Gün geçmesin ki Arçelik yeni bir özelliği duyurmasın. Bu yeni StainPro teknolojisi ile Arçelik çamaşır makineleri en zorlu lekeleri kolayca çıkartabilmektedir. Tek yapmanız gereken ekrandan leke türünü seçmek. Makineniz farklı leke türlerine göre ideal yıkama ayarlarını belirleyip, en etkili çözümü sağlayacak.

Özellikle acelemiz olduğu zamanlarda dikkatimiz dağınık oluyor ve telaşeyle üzerimize kahve, çay, reçel, ketçap, kola gibi gıda maddelerini dökebiliyoruz. Haliyle telaşemiz ikiye katlanıyor, çünkü bu zorlu lekeler yüzünden giysilerimizi heba etmek istemiyoruz. Arçelik çamaşır makinelerinin zorlu lekeler için özel geliştirilmiş leke programı hayatımıza büyük bir kolaylık getiriyor.

Leke çıkartmak için uyguladığımız tüm yöntemleri otomatik yapıyor. Çamaşırları önce yaklaşık 20 dakika boyunca soğuk suyla yıkıyor. Ardından ılık suda bekletip lekeleri yumuşatıyor, sonrasında seçilen ısıya göre suyu ısıtıyor, jet sistemiyle deterjanlı su kıyafetlerin üzerine püskürtülüyor ve yoğun yıkama işlemi uygulanıyor.

İşlem bitiminde makine içerisindeki suyu boşaltıp, ardından yumuşatıcı alıyor ve tekrar duruluyor. Son olarak seçilen maksimum devirde çamaşırları sıkıyor ve en zorlu kahve, çay, reçel, ketçap, kola lekelerinden arınmış halde size geri veriyor. Sizi de bu yeni teknoloji ile tanışmaya davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir