Karaca Home ile Şık Evler Artık Hayal Değil!

Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren Karaca Home, ev tekstili ürünleri ve yapmış olduğu büyük yatırımları ile ev tekstili sektöründe oldukça büyük ilgi gördü. Züccaciye ürünleri sektöründe kalitesi ile kendisini ispatlayan Karaca Home kaliteyi ön planda tutarak üretmiş olduğu tekstil ürünleri ile de kendini kısa sürede öne çıkardı. Üretmiş olduğu ev tekstili ürünlerinde modern çizgileri, göz alıcı renkleri kaliteli ve şık tasarımlarıyla nevresim takımları, yatak örtüleri, pike takımları, banyo tekstil ürünleri ve bebek tekstili gibi ürünler üretmektedir.

Bu ürünlerin yanında yatak odanızda da Karaca Home dekorasyonunuzun en önemli tamamlayıcıları olacak. Tercihiz ne olursa olsun yatak odanıza uygun yatak örtüsü, nevresim takımı, pike takımı, dört mevsim kapitone setlerinden biri mutlaka sizi etkileyecektir. Çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımlarından farklı tasarımlar canlı renklerle buluşturacak odanıza ayrı bir hava katacaktır. Kendini tüketicilere kanıtlamış Karaca Home terletmeyen %100 pamuk dokulu nevresim takımları ile sağlığınızı da düşünüyor.

Göz alıcı yatak örtüleri rahat kullanımı ve bozulmayan kumaş yapısı ile işinizi kolaylaştıracak. Karaca home genç kızlar için özel olarak tasarladığı ürünleri çeyiz setleri başlığında müşterileriyle buluşturuyor. Karaca Home nevresim takımı, yatak örtüleri, özel havlu ve gecelik hediyesinden oluşturan çeyiz setleri kaliteli ve şık tasarımları ile beğeninizi kazanacak. Banyo ürünleri de üreten Karaca Home, bornoz setleri, havlu takımları, banyo paspasları ile size birçok alternatif sunmaktadır. Kaliteden taviz vermeden banyo tekstilinde de başarı elde eden Karaca Home evinizi modern, kaliteli ve şık tasarımları ile yenilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir