Grundig Tarafından Üretilen ve Çok Satılan 5 Ürün

Arçelik şirketine bağlı olarak müşterilerin ihtyaçları doğrultusunda üretimlerini gerçekleştiren Grundig; televizyon ve görüntü sistemleri, ses sistemleri, bilgisayar ve diğer elektronik ürünleriyle tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren bir markadır. Müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinen ve ön planda tutan Grundig uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ile yüksek performanslı, kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünler üretmektedir.

Gelişen ve büyüyen sektörde müşterilerini benzersiz yeni ürün ve özellikleriyle üst düzey hizmet sunan Grundig, şık ve modern tasarımlı yüksek ürün kalitesi ve güçlü üretim kapasitesiyle müşterilerinin gözünde her zaman bir adım önde olmuştur. Müşterilerine sunmakta olduğu ürünler ile her zaman müşterilerinin beğenisini ve güveninin kazanan Grundig, kendisine ilke edinmiş olduğu misyon doğrultusunda ürün portföyünü her geçen gün büyütmektedir.

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan firma; televizyon, radyo, müzik seti, uydu alıcısı, kablosuz telefon ve saç kurutma makinesi gibi elektronik ürünleri uygun fiyat ve yüksek kalitede üretmekte olup bu ürünleri Arçelik mağazaları veya markalardan.com gibi anlaşmalı E-ticaret firmalarında müşterilerini buluşturmaktadır. İşte Grundig tarafından üretilen ve çok satılan 5 ürün..

DSR7150 HD Uydu Alıcısı

Grundıg uydu alıcısı HD ve 3D yayın desteği ve daha bir çok özellikleriyle yenilikler sunmaktadır. Usb girişi ile izlediğiniz favori kanallarını kaydetmenize olanak sağlar ayrıca kaydettiğiniz video, ses, resim gibi dosyalarınızı istediğiniz zaman tekrar oynatıp izleyebilirsiniz. Yayın uyduları turksat ve hotbird kanallarını fişe taktığınız andan itibaren içerisinde hazır kurulmuş bir şekilde izleyebilirsiniz.

HD 9280 Saç Kurutma Makinesi

Profesyonel AC motoru ile sıradan bir saç kurutma makinesine göre 5 kat daha uzun kullanım ömrü sunan Grundig HD 9280 saç kurutma makinesi ayrıca üst düzey kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Saçlarınızı hacimlendiren, bukle ve dalgaları ortaya çıkaran profesyonel şekillendirme aparatı ile siz müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

PS 6610 BT Bluetooth Banyo Tartısı

Bir tartının yapabileceği işlemler sınırlıdır. Ancak Grundig 6610 banyo tartısı ile bu sınırları ortadan kaldırmıştır. IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlara yüklenebilen uygulaması sayesinde haftalık, aylık hatta yıllık vücut analiz bilgilerinizi sürekli olarak kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Bluetooth özelliği sayesinde 12 farklı kullanıcıya kadar her kullanıcının analiz bilgilerini otomatik olarak tanıyabilme özelliği ile mükemmel.

HS 5734 Saç Düzleştirici

Seramik kaplamalı plakaları ile saçlarınıza üst düzey koruma sağlayan Grundig 5734 saç düzleştirici ayrıca 60 saniyelik hızlı ısınma süresi ile oldukça kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Bukle ve düzleştirme yapabilme özelliğinin yanı sıra sıcaklık göstergeli LCD ekrana sahiptir.

New York 55 CLX 8670 BP Televizyon

Bir televizyonda aradığınız tüm özellikler Grundig New York serisi ile sizlere sunulmaktadır. Üstün tasarımı ve yüksek Ultra HD görüntü kalitesi ile dikkat çekici bir televizyona sahip olabilirsiniz. Televizyonun diğer özelliklerinden bahsedecek olursak; LCD ve LED panel teknolojisine göre çok daha net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunan HDR teknolojisi görüntünün yeni standardını evinize getirir. Artırılmış kontrastla çok daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarıyla en ufak ayrıntılar bile sonsuz bir netlik kazanır.

3D Ses teknolojisi sesleri daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde evinize getirir. Arçelik televizyonların ince tasarımına entegre edilmiş üç yönlü hoparlörler sesi odanın her köşesine en ideal şekilde dağıtır ve surround’a yakın bir deneyim sunar. Ultra HD ya da 4K olarak ifade edilen çözünürlük değeri, standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha fazla piksel barındırır. Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksele sahip 4K ekranlar çok daha net ve detaylı bir görüntü sunar.

4K’nın sağladığı gözün görebileceği en net ve detaylı görüntülerle televizyon izleme keyfiniz zirveye çıkar. Karanlık sahnelerde yaşanan detay kaybı Micro Dimming teknolojisiyle sorun olmaktan çıkar. Televizyon panelindeki her bir pikseli ayrı ayrı analiz ederek en doğru siyah değerini belirleyen Micro Dimming teknolojisi en karanlık görüntülerde bile çok daha detaylı ve net bir sonuç verir. Wide Color Gamut teknolojisi geliştirilmiş renk uzayıyla renklerin en zengin ve doğal halini sunar. Capcanlı ve insan gözünün gördüğüne en yakın renklerle seyir keyfiniz katlanır.

Neredeyse sonsuz sayıda renk ve ara tonla görüntüler gerçeğe en yakın renk zenginliğiyle buluşur. Video Perfection Engine teknolojisine sahip Arçelik televizyonlar en hareketli sahnelerde bile pürüzsüz bir akıcılık sunar. Özel olarak geliştirilmiş algoritmasıyla hareketi analiz eden bu özellik sayesinde hareketli görüntülerde yaşanan atlama ya da netlik kaybı gibi sorunlar ortadan kalkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir