Emsan Kahvaltı Takımları Markalardan.com’da!

Günün en önemli öğünlerinden biri olan kahvaltı güne dinç ve neşeli başlamanıza yardımcı olur. Üstelik sofranızda şık ve güzel bir kahvaltı takımı varsa, kahvaltının mutlaka mutluluk ile bir ilgisi de vardır. Sizde Emsan’ın yeni serisi Sandy Kahvaltı Takımı ile zevkinize ve tarzınıza uygun bir sabah masası hazırlayabilirsiniz. Sakin ve sade bir kahvaltı masası için bu 4 kişilik bu ürünü kullanabilirsiniz. Kare tasarımlı ve desensiz düz beyaz rengi sayesinde her zaman kullanılabilir. Misafir ağırlanmasında kullanılırken düz ya da desenli kaşık-çatal-bıçak setlerine uyum sağlar.

Emsan kahvaltı takımları porselen, sadece doğal kaynaklı hammaddelerden üretilen,beyazlığını kullanılan boyalardan değil,kullanılan hammaddelerden alan, 1400 C civarında pişirilerek pekişen, ışık geçirgenliğine sahip sağlıklı bir üründür. Pekişmiş yapısı sayesinde mikrop barındırmayan, sağlıklı bir üründür. Tat ve koku sindirmez. Üzerinde leke tutmaz. Sert bir yüzeye sahiptir. Kolay yıkanır. Yemeklerin sıcaklığını muhafaza eder. Şıklığıyla göz zevkine hitap eder. Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulduğunda en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelen bu takım, peynir ve zeytin gibi kahvaltılıkların servis edilmesi için oldukça uygun bir üründür.

Zarif tasarımları ve üstün kalitesi ile güne pozitif bir başlangıç yapmaya olanak sunan ve her biri birbirinden daha al benili olan kahvaltı setleri arasından seçim yapmakta zorlanmanız normal. Ancak kahvaltı takımı seçiminde her şeyden önce kullanışlı ve amacınızı karşılıyor olması çok önemlidir. Bütün parçalardan oluşan ve amacınıza hizmet eden bir kahvaltı setini, dostlarınızla keyifli sohbet ettiğiniz beş çaylarında, misafirlerinizi ağırladığınız Pazar sofralarında ve ailenizle yaptığınız kahvaltılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eksiksiz bir kahvaltı takımı hem görsel olarak şık bir sunum yapmanızı sağlar hem de kullanış açısından tüm beklentilerinizi karşılar. 4 ve 6 parçalı setler de mutfaklarda sıklıkla kullanılan ve tercih edilen takımlardır.

Kapaklı kahvaltılık setlerini almadan önce, masanızın ve buzdolabınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız sonradan bir sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Her sabah sofranızı süsleyecek ve keyif verecek bir kahvaltı takımında desen seçimi de oldukça önemli bir detaydır. Aşk temalı tasarımlar, cıvıl cıvıl renkler ve rengarenk çiçekler kahvaltı takımları seçiminde çok popülerdir. Pembe, mor ya da kırmızı renklerin hakim olduğu bir kahvaltı takımı sofralarınızı canlandıracakken, aşk temalı bir kahvaltı takımı ise kahvaltınıza romantik bir hava katacaktır.

Markalardan.com’da bulunan Emsan kahvaltı takımları kategorisi üzerinden klasik, nostaljik veya modern hiç fark etmez, her zevke uygun olabilecek çeşitlilikteki porselen kahvaltı takımları arasından kendi zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. 4 ile 44 parça arasında değişen ürün gruplarından oluşan kahvaltı takımlarından, hem minimal hem de kalabalık sofralar ile uyum sağlayacak pek çok değişik seçenek bulmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir