Dessi Mobilya Bank ve Sandalye Takımları

Geçmişten günümüze yaklaşık 30 yıldır mobilya ürünleri alanında faaliyet gösteren Dessi, sektörün ihtiyaç duyduğu kalitede üretim yaparak, hem yurt içinde hem de yurt dışında ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır. Dessi kısa süre içerisinde mutfak takımları, bank takımları ve sandalye takımları üretimine başlamıştır.

Son sistem üretim fabrikası ile dayanıklı ve oldukça kaliteli ürünler imal eden Dessi; yenilikçi, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir vizyon ile üretimlerine devam etmektedir. Tasarım olarak oldukça elit ve sade bir mutfak bank takımı arıyorsanız Dessi vera modeli tam size göre diyebiliriz. Metal malzemelerden üretilen iskelet yapısı hem oldukça ince hem de son derece dayanıklı. Yan U dizaynıyla şekillenen ayak kısımları tasarım olarak harika bir görüntü ortaya çıkarıyor. Metal üzerine deri kaplama gerçekten oldukça uyumlu ve tarz bir görüntü sunuyor. Dessi markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Zita serisi ise, oldukça şık bir görüntüye sahip. Malzeme kalitesi ve işçilik her zaman olduğu gibi birinci sınıftır.

Tasarım olarak bir hayli dikkat çeken Zita serisi, ahşap ve metalin orantılı olarak kullanılması ile ortaya çıkarılmış. Ahşap üzerinde farklı renklerde deri oturma bölümleri seçilebiliyor. Hem köşeli hem de birbirinden ayrı oturma düzeni bulunmakta. Özellikle klasik ve elit mutfak tasarımlarını sevenlerin tercih edebileceği oldukça sade ve kaliteli bir mutfak bank takımı Zita. Bir diğer model olan solid modeli, Zita ve Vera modellerinin bir kombini olarak dizayn edilmiş. U tipli metal sandalyeler ile ahşap banklar aynı takım içerisinde kullanılmış. Hem renkli hem de özgün bir ürün.

Renkli ve eğlenceli tasarımlardan hoşlananlara hitap eden Kota modeli, renkli metal borular üzerine deri oturma bölümlerinin eklenmesi ve dekoratif sırtlıklar ile bir bütün oluşturuyor. Yamuk şekline iki adet metal barın birleştirilmesi ile oluşturulmuş bank ve oldukça şık bir görünüm sunan masalarla Etro modeli oldukça beğeni toplayacak gibi gözükmekte. Unutmadan; Dessi tarafından üretilen tüm mobilya ürünlerine uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir