Depa Mutfak Ürünleri markalardan.com’da!

Tarih boyunca Türk ve dünya ticaretinin başkenti olmuş Eminönü/Tahtakale bölgesinde 1968 yılından beri faaliyet gösteren Depa üretimlerini yaptığı ürünleri ve dünyanın çeşitli noktalarından ithal ettiği ev ve mutfak ürün grupları ile her zaman çeşitliliği, kaliteyi ve ürün güvenini vizyon edinmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir, kaliteli ve ekonomik ürünler üreten Depa, uluslararası standartlara uygun, hayatı kolaylaştıran yeni ürünler üretmeye devam etmektedir.

Depa tarafından üretilen ürünler; dış ortam şartlarına dirençlidir, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır, cama en yakın şeffaflıkta olup, camdan %50 daha hafiftir, mükemmel parlaklığa sahiptir, çevre ve insan sağlığını etkileyecek hiçbir katkı maddesi içermez, benzer ürünlere göre çok daha ekonomiktir. Aynı zamanda üretilen ürünler Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından verilen gıda ile temas eden madde ve malzemelere ait üretim izin belgesine sahip olup uluslararası sağlık kriterlerine göre verilen, uygunluk belgesi niteliğinde ve tüm dünyada geçerliliği olan “Intertek” kalite belgesine sahiptir.

Depa züccaciye ürünleri “ISO 9001-2008” ve “NAVIGA” kalite yönetim sistemlerini etkin şekilde kullanarak, ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak ve en iyiye ulaşma hedefi ile hareket etmektedir. Kalite kontrol departmanımız üretilen ürünlerin belirlenen kalite standartlarına uygun özelliklere sahip olduğunu doğrulamak amacıyla son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarla kontrollerini sürekli devam ettirmektedir. Depa, insan ve çevre sağlığına verdiği önem gereği uygun bir geri kazanım sistemi içerisinde çevrenin korunması ile ilgili yetki belgelerine sahiptir. Siz de mutfaklarınızı Depa ürünleri ile renklendirin. İşte Depa tarafından üretilen bazı ürünler..

Depa S 4419 Kavanoz : Ürünlerinizi daha sağlıklı ve uzun ömürlü saklayabileceğiniz Depa kavanoz, şık tasarımının yanı sıra beyaz ve mükemmel bir görünüme sahiptir.

Depa 4390 EWs 6’lı Kahve Fincan Seti : Bone porselenden üretilen Depa kahve seti bulaşık makinesinde yıkanabilirliği ile üstün kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Depa 2042 Akrilik Küçük Kare Kase : Şık tasarımı ve Depa kalitesi ile sizlere farklı servisler yapma imkanı sağlayan Akrilik kase bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğinin yanı sıra fırın ve mikrodalga fırın kullanımına uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir