Braun Silk Epil 7 İnceleme

Epilasyon ürünleri devi Braundan yepyeni bir ürün yelpazesi daha. Close-Grip teknolojisindeki 40 cımbızı ile 0,5 mm ye kadar en ince ve kısa tüyleri ıslak veya kuru yüksek performansıyla alır. Optimum kullanım pozisyonunu sağlayarak vücut kıvrımlarına uyum sağlayan 15 derecelik açıyla hareket edebilen başlığıyla konforlu bir kullanım sağlar.

Düz duran tüyleri bile kaldırıp cımbızlara yönlendiren Softlift uçlar ve hiçbir tüyü kaçırmamanız için özel olarak dizayn edilmiş Smartlight, Braun silk epil 7 özellikleri arasında ön plana çıkıyor. Braun silk epil 7 özellikleri Dr. med. Petra Staubach, Cilt Kliniği Üniversitesi, Mainz tarafından onaylanmış olup cildi rahatlattığı kanıtlanmıştır.

Özel soğutucu mendillerle cildin rahatlığı daha da arttırılmıştır. Yüksek frekanslı masaj sistemi, tüylerin alınması sırasında oluşan acı hissini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Kuru kullanılabileceği gibi akan su altında da kullanılan ürün serisi, akan su ile yıkanarak hijyenik kullanım olanağı sağlar.

Soft ve fast olmak üzere iki farklı hız ayarıyla verimli bir epilasyon sağlar. Şarjlı kullanımı ile her yerde kullanım kolaylığı sağlayan ürün serisi bir saatlik şarjla 40 dakikalık kullanıma sahiptir. Dört farklı model seçeneği ile piyasaya sürülen seri; bacaklar, vücut ve bacaklar, vücut, yüzde kullanıma uygun iki farklı seçenek sunuyor.

Ürünlerde epilasyon başlığı, hassas bölge için düzeltme başlığı, koltuk altı ve bikini bölgesine uyumlu düzeltme başlığı, yüzdeki tüyleri kolay alabilmek için yüz başlığı, maksimum cilt temasını sağlayan verimlilik kapağı ile saklama torbası da bulunmaktadır.

12V adaptör ve temizleme başlığı da içinde bulunan ürünler beyaz, gümüşi ve siyah renk seçenekleri ile piyasaya sunulmuştur. Daha hassas, daha pürüzsüz, ekstra kolaylık sağlayan kablosuz kullanım ile Braun silk epil 7 özellikleri size mükemmel bir görünüm sağlamak için özel olarak düşünülmüş, araştırılmış ve ortaya bu harika ürün serisi çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir