Arçelik’ten Yeni K 1261 RHB El Blender Seti

Mutfağında lezzet ve pratiklik arayan kadınların pek çoğu, bunun için elektrikli küçük mutfak aletlerinin yardımına başvururlar. Özellikle çalışan ve küçük çocuğu olan anneler için bu tarz mutfak aletleri adeta vazgeçilmezdir. Mutfak robotları, karıştırıcılar, mikserler ve en çok da pek çok fonksiyonu bir arada bulunduran blenderler her an elimizin altında bulunarak, hayatımızı kolaylaştırırlar.

Tarihte blender fikrini ortaya atan ilk tasarımcı, Stephen Poplawski’dir. 1932 yılında, cam bir kutunun tabanına yerleştirdiği, dönen bir metal bıçak ile ilk adımı atan Poplawski’nin bu fikrini, daha sonra 1935’te iki tasarımcı, Fred Waring ve Frederick Osus geliştirmiş ve şu anda kullandığımız modern blenderler ortaya çıkmıştır.

Günümüzde değişik birçok marka tarafından piyasaya sürülmüş olan blender çeşitleri içinde, Arçelik’in üretmiş olduğu K 1261 RHB El Blender seti, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı sizlere sunan bu becerikli alet ile salatalarınızı, ana yemeklerinizi, tatlı ya da içecekleriniz kolaylıkla hazırlayabilir, gerek aileniz, gerek misafirleriniz için harika sofralar kurabilirsiniz.

Özellikle meyve ve sebzelerinizi doğramak ve sıvı hale getirmek için ideal özellikleri olan bu ürün ile ayrıca rahatlıkla buz kırabilir ve yaz günleri için soğuk karışımlar da hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bebekler için hazırlayabileceğiniz, mama, püre, sebze çorbası ya da muhallebi çeşitleri gibi her türlü gıda için de Arçelik blender seti ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Farklı hız seçeneklerini bir arada sunarak, yiyecek ve içecek hazırlamayı son derece pratik hale getiren Arçelik’in bir diğer avantajı da son derece kolay bir şekilde sökülüp takılabilen parçaları. Böylece temizlik konusunda sıkıntı yaratmadan işlerin çabucak bitmesini sağlayan ve peş peşe pek çok farklı hazırlık yapmamıza olanak sağlayan Arçelik karıştırıcı ile mutfakta geçireceğiniz zaman adeta bir zevke dönüşecek.

Gerek satış öncesi sunduğu destek, gerekse satış sonrası servis ve garanti koşulları ile de göz dolduran Arçelik’de elektrikli mutfak aletleri dışında, beyaz eşya, ütü, elektrik süpürgesi, klima, saç kurutma makinesi ve aradığınız pek çok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir