Arçelik’ten Ultra Sessiz Elektrik Süpürgesi

Arçelik’ten güçlü ve bir o kadar sessiz elektrik süpürgesi. Arçelik Imperium Silent Pro sadece 63 db ses seviyesi ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz süpürgesi olma özelliği taşımaktadır. Arçelik TSZ 9953 elektrik süpürgesinde bulunan HEPA 13 filtre tozların tekrar ortama salınmasını engelleyerek toz tutma performansını artırır. Bu sayede, makineden dışarı verilen hava %99,98’e varan oranda temizlenmiş olur ve A sınıfı toz tutma performansı yakalanır.

Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu TrayClean® özelliği toz haznesi boşaltma işlemini bir tuşa basarak tek elle yapmanızı sağlar. Üzerindeki tuşa basıldığında haznenin alt kapağı yavaşça açılır ve tozlar yer çekimi yardımıyla kolayca boşaltılır. Üstten açılan kapak sistemi ile süpürge haznelerinde tozlar etrafa saçılabilirken ya da solunumunuza karışabilirken Tray Clean® özelliği tozların doğrudan çöpe ya da poşete aktarılmasını sağlar.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz elektrik süpürgesi olan Arçelik Imperium Silent Pro, güçlü performansıyla tozlara hükmeder. 450 W motor gücü, A++ enerji sınıfı, 63 dBA ses seviyesi, A sınıfı toz toplama ve toz tutma, 12 cm kablo uzunluğu, TrayClean++ özelliği, sap kısmından RF kumandalı 3 adet koruyucu filtresi ve Hepa H13 filtresi ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz elektrik süpürgesi olma özelliği taşıyan Arçelik TSZ 9953 Imperium Silent Pro, güçlü performansı ve üst düzey özellikleriyle tozlara hükmeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir