Arçelik New York Serisi 40 CLX 8670 BP Televizyon

New York’un büyüleyici hayatını yansıtan ve Amerika’nın üst düzey projelerinde tercih edilen yeni Arçelik New York Serisi 40 CLX 8670 BP Televizyon; profesyonel televizyon deneyiminizi en prestijli şekilde yaşamanız için tasarlandı. Ultra HD ya da 4K olarak ifade edilen çözünürlük değeri, standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha fazla piksel barındırır. Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksele sahip 4K ekranlar çok daha net ve detaylı bir görüntü sunar. 4K’nın sağladığı gözün görebileceği en net ve detaylı görüntülerle televizyon izleme keyfiniz zirveye çıkar.

Film izlerken karanlık sahnelerde detayların kaybolması tüm seyir keyfini kaçırır. Olayları takip etmekte zorlanmanıza bile sebep olabilir. Arçelik televizyonlarda bulunan Micro Dimming teknolojisiyle bu sorun tamamen ortadan kalkar. Micro Dimming teknolojisi televizyon ekranınızı 3000 parçaya böler ve her bir parçayı anlık olarak analiz eder. Milisaniyeler içinde her bir pikselin alması gereken en doğru siyah değeri belirlenir ve uygulanır. Böylece renk tonlarının birbirine en yakın olduğu karanlık görüntülerde bile tüm detaylar net bir şekilde görülebilir. Koyu renkli görüntülerin denk geldiği alanlardaki harelenme ya da detay kaybı sorunu böylece ortadan kaldırılır. Çok daha detaylı ve net görüntüler sunan Micro Dimming teknolojisi seyir keyfinizi zirveye taşır.

LCD ve LED panellere sahip televizyonlarda görüntülerdeki karanlık ve aydınlık alanlarda detay kaybı yaşanabilir. Bu da seyir keyfinizi olumsuz etkiler. Geleceğin görüntü kalitesi olarak kabul edilen HDR teknolojisine sahip Arçelik televizyonlarda tüm görüntüler çok daha net ve detaylı bir hal alır. HDR teknolojisi görüntülerdeki farklı ışık seviyelerine sahip alanları analiz ederek iyileştirir. Kontrast artırılarak en ufak detayların bile son derece net olması sağlanır. Özellikle renk tonlarının birbirine çok yakın olduğu çok karanlık ve aydınlık görüntülerde yaşanan detay kaybı HDR teknolojisiyle ortadan kalkar. HDR teknolojisiyle çok daha yüksek kontrastlı, alışılmışın ötesinde net ve parlak görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

Salonunuzun konforunda gerçek bir sinema ya da konser deneyimi yaşamak kulağa nasıl geliyor? UltraSound 3D Ses teknolojisine sahip Arçelik televizyonlarla sesler daha önce hiç duymadığınız berraklıkla evinize geliyor. Arçelik televizyonların ince tasarımına entegre edilmiş üç yönlü hoparlörler sesi oda içinde en iyi şekilde dağıtır. UltraSound 3D Ses teknolojisi yüksek, orta ve düşük frekanstaki sesleri ayrı ayrı hoparlörlere iletir. New York Serisi 40 CLX 8670 BP Televizyon üstün ses özelliği ile Arkaya bakan woofer’lar bas sesleri, öne bakan tweeter’lar tiz sesleri, aşağı bakan mid-range hoparlörlerse orta frekanstaki sesleri üretir. Oda içinde daha iyi yayılan ses çok daha canlı ve net bir hal alır ve surround’a yakın bir deneyim yaratır. UltraSound 3D Ses teknolojisiyle kendi özel sinema ya da konser salonunuza sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir