Arçelik Marka Ürünler Yetkili Satıcı markalardan.com’da!

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmetlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren Arçelik, kaliteli ürünler sunmayı kendine prensip edinmiş, müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile beyaz eşya, ısıtma soğutma ürünleri ve küçük ev aletleri alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ürün ve güçlü satış ekibi ile kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan Arçelik, satış sonrası servisleri ile ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Satışını yapmakta olduğu ürünler ile tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanan Arçelik, müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü her geçen gün geliştirmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle buzdolabı, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak, saç kurutma makinesi, ütü, aspiratör, blender, kahve makinesi, ocak ve tost makinesi gibi Arçelik marka tüm beyaz eşya ve küçük ev aletleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir