Arçelik ESC 391626 Gardrop Tipi Buzdolabı

Buzdolapları evimizde 24 saat boyunca aralıksız çalışan en önemli belki de tek cihazdır. Bu kapsamda alacağınız buzdolabının kalitesi, sağlamlığı ve sağlıklı kullanım imkanına sahip olması oldukça önemlidir. Arçelik tarafından üretilmiş 391626 ESC Gardırop Tipi Buzdolabı A++ enerji sınıfı, 626 L toplam brüt hacmi, elektronik kontrol sistemi, siyah rengi ve 356 kwh yıllık enerji tüketimi ile sağlamlık, üstün kalite ve sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır.

Mükemmel teknolojilere sahip Arçelik esc gardrop tipi buzdolabını fullFresh+, prosmart ınverter kompresör, mavi ışık ve cool control bölmesi ile dilerseniz dondurucu dilerseniz soğutucu olarak kullanabilirsiniz. Şimdi %18 indirimli kampanyalı satış fiyatı ile Arçelik Gardrop Tipi Buzdolabı Arçelik online yetkili satıcısı ve bayisi markalardan.com’da!

FullFresh+ teknolojisine sahip buzdolapları özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlar. En uygun şartlarda saklanan gıdaların bozulma ve bayatlaması gecikir. Yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunur.

 

 

 

 

Prosmart Inverter Kompresör Devir değişimlerini ideal şekilde düzenler. Sıcaklık dalgalanmalarını en aza indirerek daha az enerjiyle daha etkin bir soğutma sağlar. Sıradan buzdolaplarına göre dört kata kadar daha sessiz çalışan Prosmart Inverter Kompresör evinizin huzurunu korur.

 

 

 

 

Mavi Işık Teknolojisi meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Tat ve aromaları korunan gıdalarınız daha uzun süre taze kalır ve C vitamini miktarları korunur.

 

 

 

 

 

Cool Control Bölmesi isteğe göre dondurucu ya da soğutucu olarak kullanılabilen değişen depolama ihtiyacına pratik bir çözüm sunar. Tek bir tuşla bölmenin sıcaklığı -24°C ile +10°C arasında bir değere ayarlanabilir. Bu sayede dondurucu ya da soğutucu olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir