Arçelik Ankastre Setler markalardan’da!

Mutfaklara yeni bir görünüm kazandıran Arçelik ankastre setler birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eskiden olduğu gibi ocak, fırın ve davlumbazı ayrı ayrı almak yerine birbiriyle uyumlu ankastre setleri alanların sayısı hızla artmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen ankastre markası olan Arçelik birçok farklı ürün seçeneğiyle hizmetinizde.

Arçelik ankastre set ocak, fırın, davlumbaz veya ocak, fırın, aspiratör üçlüsünden oluşmaktadır. Her zevke hitap edecek farklı özellik ve renklerde modeller üreterek dünya çapında bir marka olmaya doğru ilerlemektedir. Arçelik ankastre setler bin liradan üç bin liraya kadar farklı fiyat seçenekleriyle her bütçeye uyum sağlamaktadır. Arçelik ürettiği yüksek teknolojili ürünlerle farkını ortaya koymaktadır. Dünyanın en az enerji harcayan ve en sessiz ankastre fırınını Arçelik tasarlamıştır. Ayrıca tasarım ödülü alan ankastre fırını da yine Arçelik üretmiştir.

Arçelik ankastre set almak istiyorsanız üçlü setleri tercih ederek kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Veya ürünleri ayrı ayrı kendi zevkinize göre seçerek, kendi kombininizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Siyah, beyaz, füme ve gri renklerdeki farklı ürünlerden mutfağınıza uygun olanı seçerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Arçelik yüksek enerji tasarrufu sağlayan en kaliteli ankastre ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek müşterilerine hizmet veriyor. Arçelik ankastre ürünlerinden olan tatbilir fırın bu yeni ürünlerden biridir.

Arçelik gurme fırın sayesinde az yağlı kızartmalar yapabilir, lezzetli ve sağlıklı yemekler yiyebilirsiniz. Cam görünümlü, metal veya vitroseramik bir ocak seçebilir, buna uygun modern kombinler yapabilirsiniz. Arçelik ankastre setiniz için seçeceğiniz ocak elektrikli, gazlı veya hem elektrikli hem gazlı olabilir. Tek bölmeli veya kompakt fırın seçeneklerinin yanısıra sıcak tutma çekmecesi mevcut olan bir fırın da alabilirsiniz. Aspiratörler sürgülü ve gömme olmak üzere ikiye ayrılıyor. Eğer aspiratör değil de davlumbaz alacaksanız; duvar tipi veya ada tipi davlumbaz tercih edebilirsiniz.

Arçelik ankastre setleri üretildikleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler sayesinde yıllarca ilk günkü sağlamlığında kullanabilir, herhangi bir arıza durumunda garanti belgesinden yararlanabilirsiniz. Arçelik ürettiği ankastre setlere uygun ankastre fırın ve ocak kabinleri tasarlayarak mutfağınızı daha kullanışlı bir hale getirirken, estetik görünümünü de düşünmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir