Arçelik 60. Yaşını Kutluyor

Türkiye’de birçok yenileğe imza atan Arçelik A.Ş. kuruluşunun 60. yılını geride bıraktı. Yeni yaşına Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin yer aldığı bir reklam filmi ile adım attı. 130’dan fazla ülkede 10 markasıyla Türkiye’yi tüm dünyada temsil eden Arçelik, 60 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir.

Yeniliğe ve işine duyduğu güçlü tutku ve bağlılığı “Ne Yaparsan Yap, Aşk İle Yap” sloganlı yeni reklam kampanyası ile anlatan Arçelik’in, reklam filminde Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti bulunurken, Kenan Doğulu’nun yeni şarkısı Aşk İle Yap’da müzikseverler ile buluşuyor.

Dünya Genelinde 14 Üretim Tesisi

Dünya genelinde 14 üretim tesisi bulunan ve Başarı hikayesinin 60 yıl önce başladığını söyleyen Arçelik genel müdürü Hakan Bulgurlu: “Kuruluşumuzdan bu yana her zaman öncü olmayı ve ev teknolojilerinin liderliğini yapmayı başardık. Arçelik markasıyla Türkiye’de, Beko markasıyla uluslararası pazarlarda büyük başarılara imza atarken, bizim en kıymetli varlığımız daima müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve onların değerli takdiri oldu. Bu kıymetli bağı; çalışanlarımız ve bayilerimizle beraber üretimden, inovasyona, hizmetten, tasarıma ulaşan işimizi, 60 yıldır aşkla yapmamıza borçluyuz.” diye konuştu.

Arçelik 60. Yıl Reklam Filmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir