100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Beyaz eşya, Elektronik, Elektrikli ev/mutfak aletleri, Mutfak gereçleri, Bilgisayar, Ev aletleri, Telefon, Sağlık-Spor-Bakım, Dekoratif aksesuarlar, Mobilya, Halı, Ev tekstil, Oto ses ve Görüntü sistemleri, Yapı Market ve Ofis gibi hayata dair genel ihtiyaçları barındıran kategorileri ile müşterilerine hizmet veren markalardan.com’dan tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava. Sepetinizde bulunan ürünlerin toplam tutarının 100 TL veya üzerinde olması durumunda kargo ücreti almıyoruz. Üstelik beğenmediğiniz ürünü de 8 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Artık hayata dair ihtiyacınız olacak ürünleri bizzat gidip mağazasından daha pahalıya almak yerine 7/24 kolayca bulabileceğiniz markalardan.com ile daha ucuza ve daha kolay elde edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme İmkanı

Kargo ücretinin yanı sıra satın aldığınız ürünün ödemesini farklı şekillerde yapabiliyorsunuz. İster kredi kartıyla, ister havale/EFT, ister kapıda ödeme ile ürününüzün ücretini ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla ödemede farklı bankaların kredi kartlarını kullanabilir ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 100 TL – 1000 TL arası alışverişlerinizde kapıda ödeme yaparak evde alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Önceliğimiz Müşteri Güvenliği

Aynı zamanda; kredi kartı ödemelerinde tamamen müşteri güvenliğini ön planda tutmaktayız. Ödeme şekilleri arasından kredi kartı tercih edildiği takdirde, kişisel bilgiler sistem dâhilinde korunan bir tarayıcı vasıtasıyla güvence altına alınabilmekte ve üçüncü kişilerin müşteri özel bilgilerine erişim problemlerinin de önüne geçilebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir