Arçelik 283720 EI No Frost Buzdolabı

5,00
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 7.300,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 6.749,00 TL(KDV Dahil)
749,89 TL 'den başlayan taksitlerle
36 Ay Garanti Kargo Teslim Kargo Bedava Arçelik Yetkili Bayi

Mavi Işık teknolojisi meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar.

markalardan.com 24344011 nolu Arçelik Yetkili Bayisidir. Satın alacağınız ürün adresinize en yakın Arçelik yetkili servisine kargolanır, ürünü teslim alan Yetkili servis, ücretsiz kurulum ve montaj için sizinle iletişime geçer. Herhangi bir sebep ile oluşabilecek aksaklıklar, arıza tespitleri veya değişim kararının anında verilebilmesi için kurulumun yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir. Kurulumu karmaşık olmayan küçük ürünlerde montaj hizmetimiz yoktur.

Mavi Işık teknolojisi meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Tat ve aromaları korunan gıdalarınız daha uzun süre taze kalır ve C vitaminleri kaybolmaz.
Kahvaltılık bölmesi; kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinizi dondurmadan minimum sıcaklıkta saklayarak en uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlar.
Yeni 83 cm kombi buzdolabının yeni ayırt edici tasarımı, yüksek hacmi, daha iyi müşteri çözümleri ve yeni yenilikçi özellikleri ile yeni versiyonu, geniş iç hacim özelliğini destekler.
Koku Giderme Teknolojisi, buzdolabındaki kötü kokuları, zararlı gaz veya kimyasal madde üretmeksizin% 90'a kadar azaltır. Sistem, Ozon (O3) gibi zararlı gaz üretmediğinden, Koku Giderme Teknolojisi sık ve kısa sürede çalışabilir ve bu da sistemi daha verimli hale getirir.
Otomatik Buz Makinesi su tankı dolu olduğu sürece otomatik olarak ve hızlı bir şekilde buz üretir. Buz makinesi içerisindeki özel fan, yalnızca 120 dakika içinde buz yapmanızı sağlar, toplamda 1.5 kg’a kadar buz üretebilir. Size yalnızca depolama haznesini su ile doldurmak kalır.
FullFresh+ teknolojisine sahip buzdolapları özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlar. En uygun şartlarda saklanan gıdaların bozulma ve bayatlaması gecikir. Yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunur.

Genel Özellikler

Ürün Rengi: Leke Tutmayan İnoks
Dondurucu Yeri: Dondurucu Altta
Toplam Brüt Hacim: 720 L
Elektronik Gösterge: Var
Kontrol Sistemi: Elektronik
Tatil Modu: Var
Eko Modu: Var
ProSmart™ Inverter Kompresör: Var
Aydınlatma Tipi: Yan duvarlarda ve tavanda LED aydınlatma
Ses Seviyesi (dBA): 41  dBA
iklim Sınıfı: SN-T
Kondanser Tipi: Gizli
Kapı Yönü Değiştirme: Var
Kapı Açık Alarmı: Var

Dondurucu Bölme Özellikleri

Dondurucu Çekmece Sayısı: 2
Kapaklı Bölme Sayısı: 1
Dondurucu Bölme Net Hacmi (L): 155  L
Hızlı Dondurma: Var
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg): 6  kg
Dondurucu Bölme Aydınlatma Tipi: Aydınlatmalı Özel Kapı Tasarımı

Soğutucu Bölme Özellikleri

Soğutma Sistemi: No Frost
Soğutucu Bölme Net Hacmi (L): 422  L
Hızlı Soğutma: Var
Soğutucu Bölme Fanı: Var

Aksesuarlar

Sebzelik Adedi: 1

Tüketim Bilgileri

Enerji Sınıfı: A++
Günlük Enerji Tüketimi (25°C'de) (kwh/Gün): 1.014
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) (25°C'de): 370

Ölçüler

Ağırlık: 110  kg
Yükseklik: 191.5  cm
Derinlik: 74.7  cm
Genişlik: 83.2  cm

Benzer Ürünler